Michał Szpak śpiewa przebój Lady Gagi. Poradził sobie? [WIDEO]

09.11.2017 16:20

Polski artysta niejednokrotnie przyznawał w wywiadach, że jest fanem twórczości Lady Gagi. Wszystko na to wskazuje, iż ostatnia płyta Amerykanki również przypadła mu do gustu. To właśnie z niej pochodzi singiel „Million Reasons”, którego wykonania podjął się niedawno Michał. Dał radę?

Michał Szpak śpiewa przebój Lady Gagi. Poradził sobie? [WIDEO] fot. Mariusz Grzelak/REPORTER/East News
Zagłosuj

Czy podoba Ci się utwór "Million Reasons" w wykonaniu Michała?

Ballada „Million Reasons” pochodzi z piątego albumu Lady Gagi zatytułowanego „Joanne”. Jego premiera odbyła się w październiku 2016 roku. Brzmienie płyty zaskoczyło niejednego fana gwiazdy. Piosenkarka zrezygnowała z electro popu i pokazała swoje nieco inne oblicze. Jej ostatnie utwory to mieszanka soft rocka, country, folku oraz americany.

Spokojny singiel Amerykanki spodobał się na tyle Michałowi Szpakowi, że postanowił stworzyć swoją własną wersję. Artysta nagrał ją swoim telefonem i wrzucił do internetu, a niedługo później zaprezentował „Million Reasons” podczas październikowego recitalu w warszawskim Teatrze Palladium. Oprócz piosenek z albumu "Byle być sobą", 26-latek zaśpiewał w trakcie koncertu także m.in. przebój "Dream On" Aerosmith i legendarną kompozycję "Dziwny Jest Ten Świat" Czesława Niemena.

RadioZET.pl/PK

Oceń