Zamknij

Michał Szpak szokuje promocją trasy koncertowej. Dodał kolejne kontrowersyjne zdjęcie

19.07.2021 13:01
Michał Szpak
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Michał Szpak opublikował kolejne zdjęcie promujące trasę koncertową. Wokalista znowu wywołał kontrowersje swoim wpisem.

Michał Szpak wyróżnia się na tle polskich wokalistów. W wielu wywiadach muzyk podkreślał, że od zawsze był kolorowym ptakiem i nie każdy akceptował jego sposób wyrażania siebie poprzez charakterystyczny wizerunek. Dlatego hasło "wolność" jest w jego twórczości tak bardzo istotne.

Michał Szpak promuje trasę koncertową i budzi kontrowersje

Nie dziwi zatem fakt, że najnowsza trasa koncertowa muzyka nosi nazwę właśnie "Freedom Tour". Michał Szpak promuje koncertami idee wolności, miłości i otwartości. Jak czytamy w zapowiedzi występów, trasa będzie okazją do posłuchania nie tylko najpopularniejszych utworów wokalisty, ale również coverów światowych hitów w jego wykonaniu.

Piosenki ma uzupełniać hipnotyczna oprawa wizualna. Do dzieci kwiatów nawiązuje również kolorowy plakat koncertowy, który nie przypadł do gustu wszystkim. Nad głową muzyka znalazła się barwna aureola i wywołała zażartą dyskusję w komentarzach.

xx

Michał Szpak z kontrowersyjnym manicure'em

Tym razem muzyk opublikował wpis, w którym przypomina o zbliżających się koncertach i prezentuje nietypowy manicure. Na paznokciach Szpaka można zauważyć rysunki męskich członków.

Ten zabieg również wywołał kontrowersje.

"Niedługo bardziej będziesz rozpoznawalny po symbolice, jaką przedstawiasz niż kulturą, talentem i sztuką" - pisze jeden z fanów.

xx

Nie wszyscy komentujący rozumieją, co Szpak chciał przekazać swoimi obrazkami na paznokciach, zdarzyli się też tacy, którzy namawiali muzyka do nawrócenia. Jednak podejrzewamy, że odpowiedź, dlaczego postawił na taki wzór, jest niezwykle prosta. Bo mógł i na tym właśnie polega wolność, którą tak bardzo sobie ceni.