Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Michał Szpak trzeci tydzień z rzędu na szczycie!

Redakcja
19.02.2018 11:20
Michał Szpak
fot. mat. prasowe

Dominacja „Don’t Poison Your Heart” na Liście Przebojów Radia ZET trwa. Michał Szpak znalazł się po raz kolejny na szczycie zestawienia. Coraz lepiej radzi sobie jednak Kamil Bednarek i jego singiel „Jak długo jeszcze”.

Don’t Poison Your Heart” po raz kolejny na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Utwór zapowiada nowy album Michała, którego premierę zaplanowano na wiosnę 2018 roku. Piosenka opowiada o hejcie i kłamstwie, które szerzą się każdego dnia w internecie.

— Nasze naturalne „światło” — nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni oraz zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” — hejt i fake — truciznę XXI wieku — mówi wokalista.

Twórcami kompozycji są Andy Palmer i Kamil Varen. Oficjalny teledysk obejrzano już niemal 3 miliony razy.

Kamil Bednarek i Kylie Minogue coraz lepiej

Kolejny dobry wynik zaliczyły single „Jak długo jeszcze” Bednarka (2. miejsce) i „Dancing” Kylie Minogue (6. miejsce). Po ostatnich wielkich skokach utworom ponownie udało się awansować w zestawieniu.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „IDGAF” Dua Lipa, „Łowcy Gwiazd” Cleo czy „Don't Make Me Wait” Stinga i Shaggy’ego.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK