Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lista Przebojów Radia ZET: Michał Szpak trzeci tydzień z rzędu na szczycie!

19.02.2018 11:20

Dominacja „Don’t Poison Your Heart” na Liście Przebojów Radia ZET trwa. Michał Szpak znalazł się po raz kolejny na szczycie zestawienia. Coraz lepiej radzi sobie jednak Kamil Bednarek i jego singiel „Jak długo jeszcze”.

Michał Szpak fot. mat. prasowe

Don’t Poison Your Heart” po raz kolejny na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Utwór zapowiada nowy album Michała, którego premierę zaplanowano na wiosnę 2018 roku. Piosenka opowiada o hejcie i kłamstwie, które szerzą się każdego dnia w internecie.

— Nasze naturalne „światło” — nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni oraz zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” — hejt i fake — truciznę XXI wieku — mówi wokalista.

Twórcami kompozycji są Andy Palmer i Kamil Varen. Oficjalny teledysk obejrzano już niemal 3 miliony razy.

Kamil Bednarek i Kylie Minogue coraz lepiej

Kolejny dobry wynik zaliczyły single „Jak długo jeszcze” Bednarka (2. miejsce) i „Dancing” Kylie Minogue (6. miejsce). Po ostatnich wielkich skokach utworom ponownie udało się awansować w zestawieniu.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „IDGAF” Dua Lipa, „Łowcy Gwiazd” Cleo czy „Don't Make Me Wait” Stinga i Shaggy’ego.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń