Zamknij

Michał Szpak u Kuby Wojewódzkiego. Zdradził nazwisko gwiazdy, z którą chciałby spotkać się w łóżku!

Redakcja
03.10.2018 10:54
Michał Szpak Kuba Wojewódzki
fot. screen TVN (Kuba Wojewódzki)

Michał Szpak był gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Nie zabrakło wielu różnorodnych pytań. Artysta opowiedział nieco więcej o początkach kariery, swojej rodzinie, ewentualnym udziale w „Męskim Graniu”, zarobkach czy najnowszej płycie „Dreamer”. Prowadzący poruszył także mniej wygodny temat. Zapytał Szpaka o nazwisko gwiazdy, z którą „poszedłby na numerek”.

Michał Szpak u Kuby Wojewódzkiego

Michał Szpak pojawił się nowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. W trakcie swojej wizyty nie tylko odpowiadał na pytania prowadzącego, ale również dał krótki występ z piosenką „Rainbow”, która promuje jego drugą płytę „Dreamer”. Album ukazał się we wrześniu i zadebiutował na szczycie polskiej listy bestsellerów.

Słynący z zadawania niewygodnych pytań Kuba Wojewódzki próbował dowiedzieć się nieco więcej na temat intymnych spraw Michała Szpaka. Popularny prezenter zapytał wprost o nazwisko gwiazdy, z którą wokalista zdecydowałby się pójść do łóżka na „jeden numerek”. 27-latek przyznał, że interesują go dojrzałe osoby. Prowadzący zaczął wymieniać nazwiska. Szpak przerwał mu i powiedział: „Kinga Rusin jest super”.

Michał Szpak pojedzie na Eurowizję 2019?

W trakcie jednego z ostatnich wywiadów Michał Szpak poruszył temat Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Dziennikarka zapytała artystę o kolejny występ w słynnej imprezie. Okazuje się, iż Michał Szpak nie zaprzeczył. Co więcej, przyznał, że ma już specjalnie przygotowany utwór na tę okazję.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK