Zamknij

Michał Szpak wystąpił w „Jaka to melodia?” i zachwycił internautów! [WIDEO]

Redakcja
15.11.2018 12:47
Michał Szpak
fot. Facebook (JakaToMelodiaTVP)

Michał Szpak wystąpił w odcinku „Jaka to melodia?”, który został wyemitowany 11 listopada. W tym szczególnym dniu artysta zaśpiewał utwór „Jesteś bohaterem” ze swojej debiutanckiej płyty. Fani są zachwyceni występem Szpaka, co pokazują w komentarzach pod wideo.

Występ Michała Szpaka w „Jaka to melodia”

Występ  Michała Szpaka w programie „Jaka to melodia?” cieszy się ogromną popularnością w internecie. W trakcie niedzielnego odcinka zaprezentował na żywo „Jesteś bohaterem”, jeden z utworów z jego debiutanckiego, podwójnie platynowego albumu „Byle być sobą”.

Zobacz także

Wybór akurat tej piosenki nie mógł być jednak przypadkowy. Odcinek ze Szpakiem został wyemitowany w dniu 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

„Jesteś bohaterem, na zawsze, walczyłeś dla nas, jesteś bohaterem, na zawsze, prawdziwy bohater ma Twoją twarz”. Michał Szpak — dziękujemy! — napisali producenci „Jaka to melodia?”.

Nowa płyta Michała Szpaka

7 września ukazał się drugi album Michała Szpaka zatytułowany „Dreamer”. Płytę promują single „Don’t Poison Your Heart”, „Rainbow” i „King of the Season”.

Nowy album Michała Szpaka jest zróżnicowany — od mocnych rockowych brzmień po nastrojowe ballady. Album brzmi świeżo i nowocześnie, jednocześnie nawiązuje do dobrych tradycji muzycznych a to stanowi dodatkowy walor. „Dreamer” to album bardzo dojrzały muzycznie, okraszony „żywym” graniem. Mimo iż poszczególne piosenki zahaczają o różne gatunki stylistyczne, płyta jest spójna i stanowi dojrzałą muzycznie całość — czytamy w opisie nowej płyty Michała Szpaka.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK