Zamknij

Michał Szpak w Radiu ZET. Zmierzył się z legendarnym „Imagine” Johna Lennona [WIDEO]

Redakcja
22.11.2017 10:50
Michał Szpak w Radiu ZET. Zmierzył się z legendarnym „Imagine” Johna Lennona [WIDEO]

Wtorkowym gościem Romana Osicy w „Popołudniu z Radiem ZET” był Michał Szpak. Jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia zaprezentował nowy singiel, zdradził szczegóły odnośnie swojego nadchodzącego krążka i wypowiedział się na temat problemu nietolerancji. Nie mogło też zabraknąć muzycznych momentów. Artysta zmierzył się na żywo m.in. z legendarnym „Imagine” Johna Lennona.

Gość „Popołudnia z Radiem ZET” wziął udział w krótkim quizie Romana Osicy, który wypytał go o kilka szczegółów z życia. Artysta zdradził m.in. swoją ukochaną potrawę, ulubiony napój i jakiego artysty słucha w ostatnim czasie.

Michał Szpak zmierzył się też na żywo z jednym z najsłynniejszych utworów XX wieku, czyli „Imagine” autorstwa Johna Lennona.

Nie zabrakło również rozmowy o nowym singlu „Don’t Poison Your Heart” i tematu, który kompozycja porusza. Wokalista nawiązał do problemu nietolerancji w Polsce i własnych doświadczeń. Stwierdził, że ludzie często robią sobie nawzajem krzywdę.

Prowadzący zapytał też artystę o drugi album, którego premierę zaplanowano na wiosnę 2018 roku. Szpak zdradził, że płyta będzie nawiązywała klimatem do lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Michał przyznał, że bardzo czeka na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i uwielbia ten wyjątkowy klimat z nimi związany. Na zakończenie programu zaśpiewał razem z Romanem Osicą fragment słynnego „Jingle Bells”.

RadioZET.pl/PK