Michał Szpak szokuje strojem w „The Voice of Poland”. Przebrał się za kalmara! [ZDJĘCIE]

30.08.2018 13:53

Michał Szpak słynie z odważnych stylizacji, o których później mówi wiele osób. W najnowszym sezonie „The Voice of Poland” widzowie zobaczą artystę przebranego za kalmara. Okazuje się, że był to pomysł jednego z fanów siedzących na widowni. Zobaczcie zdjęcie!

Michał Szpak fot. Archiwum Radia ZET

Michał Szpak w The Voice of Poland. Przebrał się za kalmara

Michał Szpak przebrał się za kalmara podczas Przesłuchań w Ciemno w nowej edycji „The Voice of Poland”. Skąd taki pomysł? Okazuje się, że było to wyzwanie, które rzuciła charyzmatycznemu wokaliście jedna z osób siedzących na widowni. Zaproponowano Michałowi, aby przebrał się za owoc morza.

Artysta podjął wyzwanie i niedługo później pokazał się przed kamerami w nietypowym stroju kalmara. Trzeba przyznać, że tym krokiem Michał Szpak po raz kolejny udowodnił, iż ma do siebie ogromny dystans.

The Voice of Poland 9: kiedy pierwszy odcinek?

„The Voice of Poland” powraca na ekrany telewizorów. Pierwszy odcinek 9. edycji programu zostanie wyemitowany już 1 września o godz. 20:05 w TVP2. Widzowie zobaczą zupełnie odmieniony skład jurorski. Na czerwonych fotelach zadebiutuje aż dwóch nowych trenerów — Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski. W programie ponownie zobaczymy Michała Szpaka i Patrycję Markowską, która była jurorką drugiej edycji w 2013 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/PK

Oceń