Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Michał Szpak wciąż na szczycie, sukces Marty Gałuszewskiej

Redakcja
12.02.2018 11:24
Lista Przebojów Radia ZET: Michał Szpak wciąż na szczycie, sukces Marty Gałuszewskiej
fot. Youtube (MichalSzpakVEVO, MartaGaluszewskaVEVO)

Nadal bez zmian na szczycie naszego cotygodniowego zestawienia. Piosenka „Don’t Poison Your Heart” wciąż dominuje na Liście Przebojów Radia ZET. Coraz lepiej radzi sobie jednak Marta Gałuszewska i jej debiutancki singiel, który w ciągu zaledwie kilkunastu dni dotarł do 2. miejsca.

„Don’t Poison Your Heart” po raz kolejny na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Utwór zapowiada nowy album Michała, którego premierę zaplanowano na wiosnę 2018 roku. Piosenka opowiada o hejcie i kłamstwie, które szerzą się każdego dnia w internecie.

— Nasze naturalne „światło” — nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni oraz zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” — hejt i fake — truciznę XXI wieku — mówi wokalista.

Twórcami kompozycji są Andy Palmer i Kamil Varen. Oficjalny teledysk obejrzano już niemal 2,5 miliona razy.

2. miejsce Marty Gałuszewskiej

Debiutancki singiel zwyciężczyni ósmej edycji „The Voice of Poland” szturmem zdobywa popularność wśród słuchaczy Radia ZET. W swoim drugim tygodniu na liście piosenka jest już na 2. miejscu.

Wersja anglojęzyczna „Nie mów mi nie” powalczy o udział w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018.

Świetne wyniki Kamila Bednarka i Kylie Minogue

Powody do zadowolenia mają także fani Kamila Bednarka. Singiel „Jak długo jeszcze” zaliczył awans o 12 pozycji i znajduje się na wysokim 4. miejscu.

Jeszcze większy skok zrobiła nowa kompozycja Kylie Minogue. Taneczne „Dancing” dotarło już do 7. miejsca — w górę o 13 pozycji.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „Anywhere” Rity Ory, „Tell Me You Love Me” Demi Lovato czy „All Falls Down” Alana Walkera i Noah Cyrus.

PEŁNE ZESTAWIENIE LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK