Zamknij

Michał Szpak wspiera społeczność LGBT. Tak ubrał się na plan "The Voice of Poland" [FOTO]

21.08.2020 10:47
Michał Szpak
fot. Damian Klamka/East News

Michał Szpak postanowił wesprzeć społeczność LGBT w Polsce. Artysta przyszedł na plan nowej edycji „The Voice of Poland” w wyjątkowej stylizacji, na której pojawiły się przypinki z tęczową flagą. W ten sposób juror programu chciał okazać wsparcie mniejszościom seksualnym.

Michał Szpak słynie z tolerancji i wsparcia dla osób zmagających się z hejtem. Jak przyznawał w wielu wywiadach, niejednokrotnie sam musiał mierzyć się z atakami i mową nienawiści.

Wszystko przez charakterystyczny i ekstrawagancki wizerunek, który jest znakiem rozpoznawczym 29-latka. Wokalista pracuje obecnie na planie nowej edycji „The Voice of Poland. Postanowił wykorzystać ten moment i pojawił się na nagraniach w ubraniu z tęczową flagą.

Michał Szpak wspiera społeczność LGBT. Założył tęczową przypinkę na planie Voice of Poland

Michał Szpak przyszedł na plan „The Voice of Poland 11” w wyjątkowym ubraniu. Na różowej marynarce pojawiły się przypinki z tęczową flagą. W ten sposób juror programu TVP wsparł społeczność LGBT w Polsce, która zmaga się z krytyką i mową nienawiści.

Jestem z Wami — napisał Michał Szpak na Insta Stories.

Czy Michał Szpak zdecyduje się wygłosić jakiś komentarz w sprawie społeczności LGBT podczas nowych odcinków „The Voice of Poland”? Przekonamy się o tym już wkrótce.

The Voice of Poland 11: premiera nowej edycji, trenerzy. Kiedy pierwszy odcinek i kto w jury?

Premiera „The Voice of Poland 11 zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy odcinek nowej edycji zobaczymy już w sobotę, 12 września na antenie TVP2.

W składzie jury „The Voice of Poland 11” szykują się spore zmiany. W nowych odcinkach w roli trenerów wystąpią po raz kolejny Michał Szpak i Tomson & Baron. Do programu powraca także Edyta Górniak. Czwartym jurorem będzie Urszula Dudziak, która wcześniej był trenerką w „The Voice Senior”.