Zamknij

Michał Szpak wspomina bliską osobę. Mija rok od jej śmierci!

Redakcja
09.11.2018 13:19
Michał Szpak
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

W najnowszym wpisie Michał Szpak wspomina w pięknych słowach Renatę Nektarowską, swoją przyjaciółkę i założycielkę jego fanklubu. Kobieta zmarła rok temu po walce z ciężką chorobą. Artysta opublikował w sieci ich wspólne zdjęcia.

Michał Szpak wspomina bliską osobę. Rok temu zmarła Renata Nektarowska

Michał Szpak ma jednych z najbardziej oddanych fanów. Mocno wspierają go w internecie, tłumnie przychodzą też na jego koncerty. Od wielu lat prężnie działa jego fanklub. Założyła go Renata Nektarowska. Kobieta zmarła w listopadzie 2017 roku, co mocno odbiło się na wokaliście.

Zobacz także

Właśnie minęła pierwsza rocznica jej śmierci. Michał Szpak nie zapomniał o swojej bliskiej znajomej i opublikował wzruszający wpis w mediach społecznościowych. Dołączył także do niego wspólne zdjęcia z Renatą.

To było na samym początku w mieście Częstochowa. Tam poznałem kobietę, która miała ogromny wpływ nie tylko na mnie, ale też na ludzi wokół, którzy byli lub stawali się częścią fanklubu. Dziękuje za to bezgraniczne zaufanie, za rozmowy i wsparcie. Czasami na ziemi spotykamy anioły, które pozwalają nam przechodzić mosty, otaczają opieką. Wiem że trzymasz rękę na pulsie. Dziękuje Reniu — napisał Michał Szpak.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

 

RadioZET.pl/PK