Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Szpak wspomina występ na Eurowizji 2016. Wyznał, że się popłakał!

02.10.2018 12:23

Michał Szpak reprezentował Polskę na Eurowizji w 2016 roku. Jego występ zrobił niemałą furorę i dał naszemu państwu wysokie 8. miejsce. W najnowszym wywiadzie dla „Gali” Michał Szpak przyznał, że występ w wielkim finale Konkursu Piosenki Eurowizji mocno go poruszył.

Michał Szpak fot. Sputnik/EAST NEWS

Michał Szpak wspomina występ na Eurowizji 2016

Michał Szpak udzielił ostatnio wywiadu dla „Gali”, w trakcie którego pojawił się temat jego słynnego występu na Eurowizji 2016. Artysta został zapytany, czy zdarzyło mu się płakać. Wtedy wspomniał o pamiętnym konkursie.

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak w krótkich włosach! Tak wyglądał w młodości [ZDJĘCIE]

 Miałem taki moment, gdy wyjechałem do Sztokholmu na Eurowizję i przeszedłem do finału. Obudziłem się wtedy rano i ryczałem straszliwie — zdradził Szpak i dodał: — Poczułem, jakby się zmieniał cały świat. Jakby karty nie dość, że się odwróciły, to jeszcze pisały w zupełnie inny  sposób. Wierzę w przeznaczenie i w energię, która krąży. To było przedziwne uczucie, nigdy czegoś  takiego nie doznałem. Nigdy. Wydaje mi się, że to się zdarza raz na kilka etapów w życiu, gdy osiąga się jakąś taką wewnętrzną harmonię — świadomość, że jest się w tym miejscu, w którym powinno się w tym momencie być właśnie.

Przypomnijmy, że Michał Szpak reprezentował Polskę z utworem „Color of Your Life” podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w 2016 roku. Zdobył aż 229 punktów i zajął wówczas wysokie 8. miejsce. To trzeci najlepszy wynik naszego kraju w historii startów w Eurowizji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/gala.pl/PK

Oceń