Zamknij

Michał Szpak wspomina występ na Eurowizji 2016. Wyznał, że się popłakał!

Redakcja
02.10.2018 12:23
Michał Szpak
fot. Sputnik/EAST NEWS

Michał Szpak reprezentował Polskę na Eurowizji w 2016 roku. Jego występ zrobił niemałą furorę i dał naszemu państwu wysokie 8. miejsce. W najnowszym wywiadzie dla „Gali” Michał Szpak przyznał, że występ w wielkim finale Konkursu Piosenki Eurowizji mocno go poruszył.

Michał Szpak wspomina występ na Eurowizji 2016

Michał Szpak udzielił ostatnio wywiadu dla „Gali”, w trakcie którego pojawił się temat jego słynnego występu na Eurowizji 2016. Artysta został zapytany, czy zdarzyło mu się płakać. Wtedy wspomniał o pamiętnym konkursie.

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak w krótkich włosach! Tak wyglądał w młodości [ZDJĘCIE]

 Miałem taki moment, gdy wyjechałem do Sztokholmu na Eurowizję i przeszedłem do finału. Obudziłem się wtedy rano i ryczałem straszliwie — zdradził Szpak i dodał: — Poczułem, jakby się zmieniał cały świat. Jakby karty nie dość, że się odwróciły, to jeszcze pisały w zupełnie inny  sposób. Wierzę w przeznaczenie i w energię, która krąży. To było przedziwne uczucie, nigdy czegoś  takiego nie doznałem. Nigdy. Wydaje mi się, że to się zdarza raz na kilka etapów w życiu, gdy osiąga się jakąś taką wewnętrzną harmonię — świadomość, że jest się w tym miejscu, w którym powinno się w tym momencie być właśnie.

Przypomnijmy, że Michał Szpak reprezentował Polskę z utworem „Color of Your Life” podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w 2016 roku. Zdobył aż 229 punktów i zajął wówczas wysokie 8. miejsce. To trzeci najlepszy wynik naszego kraju w historii startów w Eurowizji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/gala.pl/PK