Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Szpak zdradza szczegóły swojej nowej płyty!

29.01.2018 16:40

Fani Michała Szpaka poznali już pierwszy przedsmak jego długo wyczekiwanej drugiej płyty. Singiel „Don’t Poison Your Heart” to wciąż jeden z najpopularniejszych utworów na Liście Przebojów Radia ZET. W rozmowie z „Dzień Dobry TVN” 27-letni artysta w końcu zdradził przybliżoną datę premiery krążka.

Michał Szpak zdradza szczegóły swojej nowej płyty! fot. Youtube (MichalszpakVevo)

Michał Szpak był ostatnio gościem programu „Dzień Dobry TVN”, gdzie zaprezentował na żywo swój przebój „Don’t Poison Your Heart” i udzielił krótkiego wywiadu.

Wokalistka poinformował, że jego kolejny krążek będzie miał swoją premierę w kwietniu lub maju tego roku. Nie zdradził jeszcze konkretnej daty wydania i tytułu wydawnictwa.

Wiadome już jednak, że po premierze albumu artysta ma intensywne plany na lato. W lipcu i sierpniu odbędą się obozy artystyczne dla dzieci oraz młodzieży w przedziale wiekowym 9-20 lat. W roli nauczyciela pojawi się także Michał Szpak, który będzie chciał pomóc wszystkim młodym uczestnikom w ich rozwoju artystycznym.

Zagłosuj

Czekasz na nowy album Michała Szpaka?

Luty i marzec pełne koncertów

Okres tuż przed wydaniem drugiej płyty także zapowiada się bardzo intensywnie. Już za kilka dni Szpak wyruszy w trasę koncertową po Polsce wspólnie z zespołem i swoją siostrą Marleną, która jest śpiewaczką operową.

W trakcie programu „Dzień Dobry TVN” 27-latek zaprosił też wszystkich na jego warszawski koncert w słynnym Teatrze Roma. Wydarzenie odbędzie się 26 marca. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Michał na Eurowizji?

Wciąż nie milkną spekulacje dotyczące udziału artysty w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018, który odbędzie się w maju w portugalskiej Lizbonie.

W zeszłym tygodniu internet obiegły informacje, jakoby prezes Telewizji Polskiej chciałby, aby Polska była reprezentowana przez Michała Szpaka i Martę Gałuszewską, zwyciężczynię ósmej edycji „The Voice of Poland”. Para miałaby wystąpić z utworem „Don’t Poison Your Heart”.

RadioZET.pl otrzymało w tej sprawie oficjalne oświadczenie managementu artysty.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Don't Poison Your Heart”

Najnowszy singiel Michała Szpaka wciąż świetnie radzi sobie na naszej listy przebojów. Chcesz, aby „Don't Poison Your Heart” znalazło się po raz kolejny na szczycie zestawienia? Na stronie RadioZET.pl cały czas można oddawać głosy.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik.

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl/PK

Oceń