Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Michał Szyc triumfuje, wielkie awanse Zayna i Hurts

Redakcja
02.10.2017 09:37
Lista Przebojów Radia ZET: Michał Szyc triumfuje, wielkie awanse Zayna i Hurts
fot. Youtube (MichalSzycVEVO)

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET za nami. Najnowszy przebój Sound’n’Grace i Filipa Lato nie jest już na szczycie. Na pierwszym miejscu znalazł się tym razem inny polski singiel – „Kochać Jeszcze Raz” Michała Szyca. Świetnie też radzą sobie Pink, Natalia Szroeder, Zayn, Ofenbach czy Hurts.

Michał Szyc to finalista IV edycji programu The Voice of Poland i zdobywca Złotego Mikrofonu Radia ZET. Jeszcze w tym roku powinien ukazać się jego debiutancki album, a singiel „Kochać Jeszcze Raz”, który dotarł właśnie na szczyt naszej listy przebojów, jest jego główną zapowiedzią. Piosenka powstała przy współpracy m.in. z Patrykiem Kumorem.

Zayn, Hurts i Natalia Szroeder coraz lepiej. Wysoki debiut Piasecznego

Słuchaczom Radia ZET coraz bardziej podobają się single „Zaprowadź mnie” (3. miejsce – awans o 9 pozycji), „Dusk Till Dawn” (4. miejsce – awans o 10 pozycji) i „Ready To Go” (9. miejsce – awans o 10 pozycji). Świetnie radzi sobie także najnowszy utwór Andrzeja Piasecznego. Piosenka „Wszystko Dobrze”, do której pojawił się niedawno teledysk, zadebiutowała na wysokim 10. miejscu.

Dua Lipa, Adam Lambert i Disciples mocno w dół

Gorzej radzą sobie jednak single „New Rules”, „Two Fux” oraz „On My Mind” – wszystkie wypadły z pierwszej dziesiątki zestawienia. Utwór Disciples, który jeszcze niedawno był na samym szczycie, spadł aż o 11 pozycji.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. Emeli Sandé „Starlight”, Niall Horan „Too Much To Ask”, LP „No Witness” czy 30 Seconds To Mars „Walk On Water”. Kliknij tutaj, aby oddać głos.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK