Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Michał Szyc znów na szczycie. Zayn, Hurts i Niall Horan w górę

Redakcja
09.10.2017 10:21
Lista Przebojów Radia ZET: Michał Szyc znów na szczycie. Zayn, Hurts i Niall Horan w górę
fot. Youtube (MichalSzycVEVO)

Utwór „Kochać jeszcze raz” Michała Szyca drugi tydzień z rzędu okupuje szczyt naszej listy przebojów. Coraz lepiej radzą sobie jednak nowe przeboje Zayna i Hurts, które zbliżają się do pierwszego miejsca. Świetny debiut zaliczyła także nowość od Nialla Horana.

Słuchacze Radia ZET zakochali się w nowym utworze Michała Szyca. Artysta ten to finalista IV edycji programu The Voice of Poland i zdobywca Złotego Mikrofonu Radia ZET. Jeszcze w tym roku powinien ukazać się jego debiutancki album, a singiel „Kochać Jeszcze Raz”, który znalazł się po raz kolejny na szczycie naszej listy, jest jego główną zapowiedzią. Piosenka powstała przy współpracy m.in. z Patrykiem Kumorem.

Zayn, Hurts i Ania Dąbrowska w górę

„Dust Till Dawn” Zayna & Sii awansowało o dwa miejsca w górę i znalazło się już na 2. miejscu naszej listy. Świetnie radzą sobie także „Zaprowadź mnie” (ponownie na 3. miejscu), „Ready To Go” (4. miejsce – awans o 5 pozycji), „Wszystko dobrze” (7. miejsce – awans o 3 pozycje) i „Nieprawda (Gromee Remix)”(12. miejsce – awans o 8 pozycji).

Nowości od Nialla Horana, DNCE i LP

W nowym notowaniu Listy Przebojów Radia ZET pojawiły się aż trzy nowości. Singiel „Too Much To Ask” Horana zadebiutował na wysokim 14. miejscu, a utwory „Da Ya Think I'm Sexy” oraz „No Witness” znalazły się odpowiednio na 18. i 19. miejscu.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. nowy singiel Ani Dąbrowskiej, „Love So Soft” Kelly Clarkson, „Walk On Water” 30 Seconds To Mars, „Perfect” Eda Sheerana czy „Starlight” Emeli Sandé.  Kliknij tutaj, aby oddać głos.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK