Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Wiśniewski potrzebuje funduszy na nową płytę. Rozpoczął zbiórkę pieniędzy

15.03.2018 13:29

Michał Wiśniewski zbiera pieniądze na kolejny wspólny album z Andrzejem Wawrzyniakiem, polskim muzykiem i poetą. O pomoc w uzbieraniu funduszy poprosili fanów. Gwiazdor Ich Troje uruchomił specjalną zbiórkę internetową. Artyści chcą zebrać 25 tysięcy złotych.

Michał Wiśniewski fot. Adam Staskiewicz / East News

Michał Wiśniewski i zbiórka internetowa na nową płytę

Lider Ich Troje Michał Wiśniewski i Andrzej Wawrzyniak rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na ich kolejny wspólny projekt muzyczny. Artyści planują 8 września wydać album z piosenkami poetyckimi zatytułowany „Sweterek część 2 czyli 13 Postulatów W Sprawie Miłości”. Dzieło będzie kontynuacją wydawnictwa z 2012 roku.

— Pierwsza część to płyta o tęsknocie za uczciwością, rzetelnością i sprawiedliwością, za rzeczywistością wypełnioną tymi trzema wartościami. Za tym światem na zewnątrz i wewnątrz każdego człowieka oraz za tym, by te oba światy były w zgodzie, tworząc rzeczywistość — mówi Andrzej Wawrzyniak.

25 tysięcy złotych

O pomoc w realizacji poprosili internautów. Na stronie odpalprojekt.pl pojawiła się zbiórka internatowa na 25 tysięcy złotych.

— Na zrealizowanie naszego projektu potrzebujemy 50 000 zł, z Waszą pomocą chcemy zebrać 50% tej kwoty — czyli 25 000 zł. Pomożecie nam? — czytamy na stronie zbiórki.

Z zebranych pieniędzy artyści planują opłacić m.in. wypożyczenie studia nagraniowego, stworzenie okładki, tłoczenie płyt czy mastering.

Dla wszystkich osób, które wesprą finansowo projekt, Michał Wiśniewski zapowiedział nagrody, m.in. podziękowania w formie certyfikatu PDF, płyty, bilety na koncert czy spotkanie z artystami.

Zbiórka zakończy się w kwietniu.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK

Oceń