Zamknij

Michał Wiśniewski potrzebuje funduszy na nową płytę. Rozpoczął zbiórkę pieniędzy

Redakcja
15.03.2018 13:29
Michał Wiśniewski
fot. Adam Staskiewicz / East News

Michał Wiśniewski zbiera pieniądze na kolejny wspólny album z Andrzejem Wawrzyniakiem, polskim muzykiem i poetą. O pomoc w uzbieraniu funduszy poprosili fanów. Gwiazdor Ich Troje uruchomił specjalną zbiórkę internetową. Artyści chcą zebrać 25 tysięcy złotych.

Michał Wiśniewski i zbiórka internetowa na nową płytę

Lider Ich Troje Michał Wiśniewski i Andrzej Wawrzyniak rozpoczęli zbiórkę pieniędzy na ich kolejny wspólny projekt muzyczny. Artyści planują 8 września wydać album z piosenkami poetyckimi zatytułowany „Sweterek część 2 czyli 13 Postulatów W Sprawie Miłości”. Dzieło będzie kontynuacją wydawnictwa z 2012 roku.

— Pierwsza część to płyta o tęsknocie za uczciwością, rzetelnością i sprawiedliwością, za rzeczywistością wypełnioną tymi trzema wartościami. Za tym światem na zewnątrz i wewnątrz każdego człowieka oraz za tym, by te oba światy były w zgodzie, tworząc rzeczywistość — mówi Andrzej Wawrzyniak.

25 tysięcy złotych

O pomoc w realizacji poprosili internautów. Na stronie odpalprojekt.pl pojawiła się zbiórka internatowa na 25 tysięcy złotych.

— Na zrealizowanie naszego projektu potrzebujemy 50 000 zł, z Waszą pomocą chcemy zebrać 50% tej kwoty — czyli 25 000 zł. Pomożecie nam? — czytamy na stronie zbiórki.

Z zebranych pieniędzy artyści planują opłacić m.in. wypożyczenie studia nagraniowego, stworzenie okładki, tłoczenie płyt czy mastering.

Dla wszystkich osób, które wesprą finansowo projekt, Michał Wiśniewski zapowiedział nagrody, m.in. podziękowania w formie certyfikatu PDF, płyty, bilety na koncert czy spotkanie z artystami.

Zbiórka zakończy się w kwietniu.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK