Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Michał Wiśniewski i „We Go For Goal”. Piosenka na mundial 2018 [WIDEO]

19.06.2018 11:40

Michał Wiśniewski to kolejny artysta z piosenką na mundial 2018 w Rosji. W internecie pojawił się utwór „We Go For Goal”, który Wiśniewski stworzył już sześć lat temu, ale dopiero teraz zdecydował się go opublikować.

Michał Wiśniewski fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Michał Wiśniewski — We Go For Goal. Piosenka na mundial 2018

Michał Wiśniewski opublikował swoją piosenkę na mundial 2018. Artysta postanowił wesprzeć reprezentację Polski na MŚ 2018 w Rosji anglojęzycznym utworem „We Go For Goal”. Stworzył go niemiecki producent Harald Reitinger.

Tak oto dołączam do grona niesfornych artystów, którzy napisali piosenkę piłkarską... — pisze Michał Wiśniewski na Facebooku i dodaje: — „We Go For Goal” powstała już dość dawno, bo 6 lat temu, ale wtedy wylądowała w szufladzie. Dzisiaj z dumą prezentuję ją Wam, więc jeśli macie ochotę — zapraszam do kibicowania Polakom w jej rytmie!

Piłkarski hit Michała Wiśniewskiego promuje animowany teledysk, w którym wykorzystano także fragmenty meczów reprezentacji Polski oraz wypowiedzi komentatorów.

Polskie piosenki na mundial 2018

Polski internet zalała fala piłkarskich piosenek na mundial 2018 w Rosji. Swoje mundialowe hity zaprezentowali m.in. Czadoman, Cleo, Kombi, Boys czy Krzysztof Krawczyk.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń