Zamknij

Michał Wiśniewski przeszedł metamorfozę? Pokazał się w dredach [FOTO]

Piotr Krajewski
24.06.2019 11:53
Michał Wiśniewski ma dredy pokazał zdjęcie w nowej fryzurze
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Michał Wiśniewski przeszedł metamorfozę? Lider zespołu Ich Troje opublikował nowe zdjęcie na Instagramie, które zaskoczyło niejednego internautę. Słynący z czerwonych włosów wokalista zaprezentował się w zupełnie innej fryzurze. Michał Wiśniewski pokazał się w dredach.

Michał Wiśniewski w dredach. Pokazał nową fryzurę na Instagramie

Michał Wiśniewski jest nie do poznania. Przynajmniej na ostatnim zdjęciu, które opublikował na swoim Instagramie.

Wokalista Ich Troje pojawił się ostatnio w salonie fryzjerskim Kajetana Góry wspólnie ze swoimi dziećmi. W trakcie wizyty artysta, który od lat słynie ze swoich bardzo czerwonych włosów, postanowił przejść chwilową metamorfozę. Michał Wiśniewski przymierzył nietypową perukę i pokazał się swoim internetowym fanom w dredach.

Zdjęcie w peruce wywołało niemałe poruszenie wśród internautów. Niektórzy zażartowali nawet, że lider Ich Troje powinien zacząć nagrywać muzykę reggae. Większość osób stwierdziła jednak, iż czerwone włosy zdecydowanie bardziej pasują 46-latkowi.

„Breaking news! Najnowsza płyta Ich Troje będzie prezentować kawałki reggae”, „O nie, tylko nie to”, „A co tu się zadziało”, „Stylizacja do nowego klipu »Zawsze reggae byłem«” — piszą internauci.

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK