Zamknij

Michał Wiśniewski odwołał koncert przez pogodę. Pokazał straszne zdjęcia [FOTO]

Piotr Krajewski
29.07.2019 10:33
Michał Wiśniewski odwołał koncert przez pogodę pokazał straszne zdjęcia FOTO
fot. ADRIAN SLAZOK/REPORTER/East News

Michał Wiśniewski opublikował wpis na Facebooku, w którym poinformował, że jego niedzielny koncert został odwołany. Okazuje się, że występ nie mógł się odbyć przez niebezpieczną pogodę. „Nikt nie był bezpieczny” — napisał Michał Wiśniewski i pokazał zdjęcia.

Koncert Michała Wiśniewskiego odwołany przez pogodę. Pokazał zdjęcia

Koncert Michała Wiśniewskiego w Łodygowicach został odwołany. Wokalista Ich Troje miał wystąpić w niedzielę w tamtejszym Zespole Zamkowo-Parkowym.

Impreza nie doszła jednak do skutku z powodu złej pogody. Strażacy postanowili całkowicie odwołać koncert. Jak przyznał sam Wiśniewski na Facebooku, sytuacja była na tyle niebezpieczna, że służby musiały natychmiast odłączyć agregat od zasilania. Artysta dołączył do wpisu kilka niepokojących zdjęć z Łodygowic.

Ogromna burza zaskoczyła nas wszystkich i dlatego też przepraszamy, ale nie mogliśmy wystąpić. Powodów było bardzo wiele, ale jeden najważniejszy to ten, że podczas burzy na scenie i w pobliżu niej nikt nie był bezpieczny. Strażacy działając zgodnie z procedurą natychmiast odłączyli agregat główny, by nikomu nie stała się krzywda. Dołączamy materiały świadczące o tym z jakim żywiołem mieliśmy do czynienia. Dziękujemy, że byliście i czekaliście na nas, bardzo żałujemy, że nie mogliśmy dla Was zaśpiewać. Mamy nadzieję, że do zobaczenia — napisał Michał Wiśniewski.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/interia.pl/PK