Zamknij

Wiśniewski w klipie z Quebonafide. "Piję wódę i słucham Ich Troje" podbija sieć [WIDEO]

23.12.2020 18:32
Michał Wiśniewski i Quebonafide
fot. YouTube/Ogrody

Teledysk "Piję wódę i słucham Ich Troje" trafił na YouTube. W kontrowersyjnym klipie Quebonafide, Sokoła, Maty i Kukona wystąpił Michał Wiśniewski.

Do sieci trafił klip "Piję wódę i słucham Ich Troje". W teledysku zrealizowanym przez Quebonafide, Sokoła, Matę i Kukona wystąpił Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje, który niebawem powita na świecie piąte dziecko, towarzyszy raperom w domowej balandze, na której alkohol leje się strumieniami. Nagranie pojawiło się w serwisie YouTube 23 grudnia i w krótkim czasie osiągnęło ponad 150 tys. wyświetleń. 

Utwór "Piję wódę i słucham Ich Troje" to kolejne dzieło na koncie chłopaka Natalii Szroeder. Przed kilkoma dniami Quebonafide wypuścił teledysk do singla "Teen Kasia". W kwietniu ukazał się nowy album rapera zatytułowany "Romantic Psycho". Promował go utwór zrealizowany razem z Taco Hemingwayem. Nowemu materiałowi towarzyszyła zmiana wizerunku Quebonafide, który postanowił wrócił do wyglądu z czasu studiów. "Romantic Psycho" był jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Polsce w 2020 roku. Album osiągnął status potrójnej platyny.

Michał Wiśniewski zdradził imię piątego dziecka. Znowu nietypowe!

Quebonafide i Michał Wiśniewski w teledysku "Piję wódę i słucham Ich Troje"

Kontrowersyjny teledysk z Wiśniewskim jest efektem współpracy Quebonafide, Sokoła, Maty i Kukona. Zdjęcia nakręcono na Ukrainie podczas ostrej balangi, o której głośno było jakiś czas temu. Bohaterowie imprezy rapują soczyste zwrotki i bawią się w najlepsze, racząc się alkoholem i innymi używkami.

Internauci komentujący singiel na YouTube są jednak zawiedzeni skromnym udziałem Michała Wiśniewskiego, który nie rapował żadnej kwestii. 

Miałem nadzieję, że Wiśniewski coś nawinie. 

Wiśniewski wygląda na tym klipie jak taki wujek, który przez przypadek załapał się na imprezę.

Współpraca popularnych raperów z dinozaurem polskiej sceny pop wzbudziła mieszane uczucia. Nie brakuje jednak pozytywnych opinii, zwłaszcza wśród fanów Michała Wiśniewskiego, którzy są wdzięczni raperom, że wskrzesili nieco wyautowaną legendę Ich Troje.

Jak wam się podoba efekt współpracy raperów z Michałem Wiśniewskim?