Zamknij

Michał Wiśniewski w trumnie. Pogrzeb w nowym teledysku Ich Troje [WIDEO]

Redakcja
02.07.2018 11:31
Michał Wiśniewski
fot. Youtube (Michał Wiśniewski)

Ich Troje było kiedyś jednym z najpopularniejszych zespołów w Polsce. Dziś muzyka Michała Wiśniewskiego cieszy się jednak mniejszym zainteresowaniem. Grupa promuje obecnie swój najnowszy album. W internecie pojawił się kontrowersyjny teledysk do piosenki „Czerń i biel”, w którym Wiśniewski pojawia się w trumnie.

Michał Wiśniewski w trumnie. Nowy teledysk Ich Troje

„Czerń i biel” to nowy singiel zespołu Ich Troje z płyty zatytułowanej „Pierwiastek z Dziewięciu”, która ukazała się pod koniec 2017 roku.

Michał Wiśniewski zaprezentował dość odważny oraz kontrowersyjny teledysk promujący piosenkę. W klipie artysta uśmierca samego siebie i pojawia się w trumnie.

Wiadomo, że to tylko jeden z 17 utworów na płycie „Pierwiastek z Dziewięciu”, czyli mały fragment tego, co chciałem powiedzieć całym albumem. Ale jest w tym racja — pośrednio zabijam siebie. Wejście 30 lat temu na scenę, późniejszy sukces i ogromny upadek zabiły tego czarnowłosego chłopaka ze Złotna w Łodzi, a zmusiły „czerwonowłosego” do ciągłej walki — powiedział „Onetowi” Michał Wiśniewski.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK