Zamknij

Jak dziś wygląda Michel Telo? Jego hit „Ai Se Eu Te Pego” podbił kiedyś świat! [FOTO]

Redakcja
27.07.2018 15:37
Michel Teló
fot. Youtube (Michel Teló)

W 2012 roku Michel Telo zrobił furorę swoim singlem „Ai Se Eu Te Pego”. Piosenka podbiła listy przebojów w całej Europie i była śpiewana przez niemal wszystkich. Od tego momentu minęło jednak kilka lat, a Brazylijczykowi nie udało się już nagrać innego wielkiego hitu. Obecnie Michel Telo ma 37 lat i jest bardziej skupiony na życiu rodzinnym. Tak dziś wygląda autor hitu „Ai Se Eu Te Pego”.

Michel Telo: tak dziś wygląda autor hitu Ai Se Eu Te Pego ZDJĘCIA

Niemal każdego roku latynoskie utwory podbijają listy przebojów na całym świecie. Podobnie było z „Ai Se Eu Te Pego” Michela Telo, które zrobiło furorę w 2012 roku. Okazuje się, że hitowa wersja Brazylijczyka to tak naprawdę cover utworu zespołu Os meninos de seu Zeh.

Michel Telo szybko stał się rozpoznawalną gwiazdą. Ogromne zainteresowanie „Ai Se Eu Te Pego” sprawiło, że jego płyta „Na Balada” pokryła się platyną w wielu europejskich państwach, w tym również w Polsce.

Od tamtej pory nie udało się jednak artyście powtórzyć sukcesu „Ai Se Eu Te Pego”. W 2013 roku wydał jeszcze album koncertowy „Sunset”, który jednak nie zrobił furory poza granicami Brazylii. Jak dziś wygląda Michel Telo? Zobaczcie na zdjęciach. Brazylijczyk ma obecnie 37 lat, jest szczęśliwym tatą dwójki dzieci i trenerem w brazylijskim „The Voice”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK