Zamknij

Michele Morrone w piosence „Feel It”. Włoski aktor nagrał utwór do filmu "365 dni" [WIDEO]

Piotr Krajewski
17.01.2020 10:52
Michele Morrone Feel It piosenka z filmu 365 dni teledysk wideo
fot. mat. prasowe / NEXT FILM

Michele Morrone wydał pierwszy singiel „Feel It”. Piosenka promuje film „365 dni”, w którym włoski aktor gra postać przystojnego Massimo. W teledysku pojawiają się nieopublikowane do tej pory fragmenty filmu „365 dni”.

Michele Morrone — Feel It. Piosenka z filmu 365 dni

Michele Morrone zaprezentował swoją pierwszą piosenkę w karierze. Singiel „Feel It” zapowiada jego debiutancką płytę „Dark Room” i promuje głośny film „365 dni”, który już 7 lutego trafi do polskich kin.

Ta piosenka jest dla mnie jak syn, ponieważ to pierwszy soundtrack, który stworzyłem — mówi o utworze Michele Morrone.

W teledysku „Feel It” Michele Morrone wykorzystano nieopublikowane do tej pory fragmenty filmu „365 dni”. Pierwszy album włoskiego aktora będzie miała premierę w walentynki, czyli 14 lutego.

365 dni: o czym będzie film na podstawie książki Blanki Lipińskiej?

Film „365 dni” to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo — najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go — czytamy w zapowiedzi filmu „365 dni” w reżyserii Barbary Białowąs.

W roli Laury zobaczymy Annę-Marię Sieklucką. W filmie „365 dni” oprócz najgorętszego duetu aktorskiego zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

Zagłosuj

Wybierasz się do kina na "365 dni"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK