Zamknij

Mick Jagger opublikował pierwsze zdjęcie po operacji serca. Dodał wpis na Instagramie

Piotr Krajewski
12.04.2019 13:29
Mick Jagger opublikował pierwsze zdjęcie po operacji serca wpis na Instagramie
fot. shutterstock.com

Mick Jagger opublikował na swoim Instagramie pierwsze zdjęcie po operacji. W zeszłym tygodniu legendarny muzyk przeszedł operację serca w szpitalu w Nowym Jorku. Lekarze musieli wymienić jedną z zastawek.

Mick Jagger na pierwszym zdjęciu po operacji serca

Mick Jagger jest już po operacji serca. Lider zespołu The Rolling Stones opublikował w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie po poważnej operacji, którą przeprowadzili lekarze w jednym z nowojorskich szpitali.

Na najnowszej fotografii widzimy muzyka ubranego na sportowo i spacerującego na świeżym powietrzu. Wygląda więc na to, iż gwiazdor opuścił już szpital i powoli dochodzi do zdrowia po poważnym zabiegu. Trzeba przyznać, że 75-latek prezentuje się naprawdę dobrze.

Spacer w parku — napisał Mick Jagger.

Kilka dni temu Mick Jagger pomyślnie przeszedł operację serca. Lekarze zdecydowali się wszczepić nową zastawkę aortalną przez tętnicę udową.

Trasa The Rolling Stones przełożona

W związku z kłopotami Micka Jaggera nadchodząca trasa koncertowa The Rolling Stones została całkowicie przesunięta. Zespół wydał w tej sprawie oświadczenie. W kwietniu The Rolling Stones mieli rozpocząć kolejną część trasy „No Filter Tour”, z którą w 2018 roku przyjechali do Warszawy. W najbliższych miesiącach zespół miał zaplanowanych kilkanaście koncertów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Grupa poinformowała jednak fanów w oficjalnym komunikacie, aby nie zwracali biletów. Nowe daty występów mają zostać ogłoszone wkrótce.

Przepraszam wszystkich naszych fanów w Ameryce i Kanadzie, którzy zakupili bilety. Nienawidzę Was zawodzić w ten sposób — napisał z przykrością Mick Jagger. 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK