Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mick Jagger przeszedł operację serca. Jaki jest stan zdrowia wokalisty The Rolling Stones?

05.04.2019 09:46

Mick Jagger przeszedł operację serca w jednym z nowojorskich szpitali. Lekarze musieli wymienić jedną z zastawek. Magazyn „Billboard” informuje, że operacja przebiegła pomyślnie i niewykluczone, że już za kilka dni legendarny muzyk opuści szpital.

Mick Jagger przeszedł poważną operację serca znamy pierwsze szczegóły fot. Hollandse Hoogte / Andy Zuidema/ EAST NEWS

Mick Jagger przeszedł operację serca w Nowym Jorku

Mick Jagger przeszedł operację wymiany zastawki serca w szpitalu w Nowym Jorku. Jak poinformował w ostatnich godzinach magazyn „Billboard”, wokalista The Rolling Stones przeszedł pomyślnie zabieg i obecnie dochodzi do zdrowia. Lekarze zdecydowali się ostatecznie na mniej inwazyjną operację — zastawka aortalna została wszczepiona przez tętnicę udową

Stan muzyka jest cały czas monitorowany. Specjaliści sprawdzają, czy nie doszło do pooperacyjnych komplikacji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, 75-letni artysta powinien opuścić szpital w ciągu kilku kolejnych dni.

Trasa The Rolling Stones przełożona

W związku z kłopotami Micka Jaggera nadchodząca trasa koncertowa The Rolling Stones została całkowicie przesunięta. Zespół wydał w tej sprawie oświadczenie. W kwietniu The Rolling Stones mieli rozpocząć kolejną część trasy „No Filter Tour”, z którą w 2018 roku przyjechali do Warszawy. W najbliższych miesiącach zespół miał zaplanowanych kilkanaście koncertów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Grupa poinformowała jednak fanów w oficjalnym komunikacie, aby nie zwracali biletów. Nowe daty występów mają zostać ogłoszone wkrótce. 

— Przepraszam wszystkich naszych fanów w Ameryce i Kanadzie, którzy zakupili bilety. Nienawidzę Was zawodzić w ten sposób — napisał z przykrością Mick Jagger.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/billboard.com/PK

Oceń