Zamknij

Mick Jagger trafił do szpitala. The Rolling Stones przekładają trasę koncertową

Piotr Krajewski
01.04.2019 10:36
Mick Jagger w szpitalu The Rolling Stones przekładają trasę koncertową
fot. BORIS HORVAT/AFP/EAST NEWS

Mick Jagger trafił do szpitala. Informacja o hospitalizacji legendarnego muzyka zaniepokoiła wielu fanów The Rolling Stones. Zespół oficjalnie potwierdził, że nadchodząca trasa koncertowa została przełożona.

Mick Jagger trafił do szpitala. The Rolling Stones przekładają koncerty

Mick Jagger ma problemy ze zdrowiem i trafił do szpitala. W związku z kłopotami 75-letniego artysty nadchodząca trasa koncertowa The Rolling Stones została całkowicie przesunięta. Zespół wydał w tej sprawie oświadczenie.

Nie poinformowano jednak, z jakimi problemami zdrowotnymi zmaga się Mick Jagger. Lekarze zdecydowali, że legendarny muzyk natychmiast musi poddać się leczeniu i zabronili mu na ten moment występów na scenie. Nie wiadomo, kiedy trasa koncertowa zostanie wznowiona.

Przepraszam wszystkich naszych fanów w Ameryce i Kanadzie, którzy zakupili bilety. Nienawidzę Was zawodzić w ten sposób — napisał z przykrością Mick Jagger.

W kwietniu The Rolling Stones mieli rozpocząć kolejną część trasy koncertowej „No Filter Tour”, z którą w 2018 roku przyjechali do Warszawy. W najbliższych miesiącach zespół miał zaplanowanych kilkanaście koncertów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Grupa poinformowała jednak fanów w oficjalnym komunikacie, aby nie zwracali biletów. Nowe daty występów mają zostać ogłoszone wkrótce.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK