Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mick Jagger wrócił na scenę. Zagrał pierwszy koncert po operacji serca [WIDEO]

24.06.2019 11:18

Mick Jagger wrócił na scenę. Wokalista The Rolling Stones zagrał pierwszy koncert po poważnej operacji serca, którą przeszedł w kwietniu tego roku. Piątkowy występ w Chicago udowodnił, że Mick Jagger szybko powrócił do świetnej formy.

Mick Jagger wrócił na scenę zagrał pierwszy koncert po operacji serca WIDEO fot. KAMIL KRZACZYNSKI/AFP/East News

Mick Jagger wrócił na scenę po operacji serca

Mick Jagger znów koncertuje. W piątek zagrał pierwszy od dłuższego czasu koncert z The Rolling Stones. Kilka miesięcy temu muzyk był zmuszony przerwać trasę koncertową ze względów zdrowotnych. Na początku kwietnia Mick Jagger przeszedł operację serca w Nowym Jorku. Lekarze musieli wymienić zastawkę aortalną.

75-letni gwiazdor The Rolling Stones błyskawicznie wrócił do formy, co udowodnił podczas ostatniego koncertu w Chicago. Jagger nie zawiódł swoich fanów i znów był pełen energii. Nie zabrakło więc jego słynnych, szalonych ruchów na scenie.

Mick Jagger jest liderem i współzałożycielem The Rolling Stones. Jeden z najsłynniejszych zespołów w historii muzyki powstał w 1962 roku. Grupa wydała ponad dwadzieścia płyt studyjnych, które sprzedały w się w ponad 250 milionach egzemplarzy. Trasy koncertowe The Rolling Stones cieszą się nieprzerwanym zainteresowaniem od kilkudziesięciu lat. W 2006 roku ich koncert w Rio De Janeiro oglądało na żywo 1,5 miliona widzów.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń