Zamknij

Nie żyje Mike Taylor. Był członkiem zespołu Walk off the Earth

Redakcja
02.01.2019 12:45
Walk off the Earth
fot. Youtube (Walk off the Earth)

Nie żyje Mike Taylor, członek znanego kanadyjskiego zespołu Walk off the Earth. O śmierci artysty o pseudonimie „Beard Guy” grupa poinformowała z końcem 2018 roku. Mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych.

Nie żyje Mike Taylor z Walk off the Earth

Mike Taylor nie żyje. Był członkiem zespołu Walk off the Earth. W niedzielę tragiczną informację potwierdzili w mediach społecznościowych pozostali członkowie grupy. Jak podali w oficjalnym oświadczeniu, śmierć artysty znanego też pod pseudonimem „Beard Guy” nastąpiła z przyczyn naturalnych.

Z głębokim smutkiem informujemy o odejściu naszego ukochanego brata i członka zespołu, Mike'a Taylora. Mike kochał życie i chciał dzielić się tą miłością z innymi. Odszedł ostatniej nocy we śnie z przyczyn naturalnych. Nasze najgłębsze kondolencje przekazujemy jego dwójce dzieci, które uwielbiał bardziej niż cokolwiek innego na świecie — napisali członkowie zespołu.

Kanadyjska grupa Walk off the Earth zasłynęła przede wszystkim coverami, które od kilku lat publikuje w serwisie YouTube. Ich autorska wersja hitu „Somebody That I Used To Know” Gotye może pochwalić się ponad 185 milionami wyświetleń. Ogromne sukcesy w internecie sprawiły, że zespół zaczął nagrywać także własną muzykę i koncertować po całym świecie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK