Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nie żyje Mike Taylor. Był członkiem zespołu Walk off the Earth

02.01.2019 12:45

Nie żyje Mike Taylor, członek znanego kanadyjskiego zespołu Walk off the Earth. O śmierci artysty o pseudonimie „Beard Guy” grupa poinformowała z końcem 2018 roku. Mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych.

Walk off the Earth fot. Youtube (Walk off the Earth)

Nie żyje Mike Taylor z Walk off the Earth

Mike Taylor nie żyje. Był członkiem zespołu Walk off the Earth. W niedzielę tragiczną informację potwierdzili w mediach społecznościowych pozostali członkowie grupy. Jak podali w oficjalnym oświadczeniu, śmierć artysty znanego też pod pseudonimem „Beard Guy” nastąpiła z przyczyn naturalnych.

Z głębokim smutkiem informujemy o odejściu naszego ukochanego brata i członka zespołu, Mike'a Taylora. Mike kochał życie i chciał dzielić się tą miłością z innymi. Odszedł ostatniej nocy we śnie z przyczyn naturalnych. Nasze najgłębsze kondolencje przekazujemy jego dwójce dzieci, które uwielbiał bardziej niż cokolwiek innego na świecie — napisali członkowie zespołu.

Kanadyjska grupa Walk off the Earth zasłynęła przede wszystkim coverami, które od kilku lat publikuje w serwisie YouTube. Ich autorska wersja hitu „Somebody That I Used To Know” Gotye może pochwalić się ponad 185 milionami wyświetleń. Ogromne sukcesy w internecie sprawiły, że zespół zaczął nagrywać także własną muzykę i koncertować po całym świecie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń