Zamknij

Mikołaj Krajewski, czyli syn Katarzyny Nosowskiej. 22-latek jest modelem! [ZDJĘCIA]

Redakcja
29.11.2018 13:08
Katarzyna Nosowska
fot. Aneta Kwiatkowska/East News

Mikołaj Krajewski to jedyny syn Katarzyny Nosowskiej. Chłopak ma dziś 22 lata i robi karierę m.in. w świecie modelingu. Niedawno spróbował też swoich sił w muzyce. Pojawił się w jednym z utworów, który znalazł się na najnowszej płycie Nosowskiej. Tak dziś wygląda Mikołaj Krajewski.

Mikołaj Krajewski — syn Katarzyny Nosowskiej

Katarzyna Nosowska ma tylko jedno dziecko. Słynna piosenkarka urodziła syna w 1996 roku. Dziś Mikołaj Krajewski ma 22 lata i ostatnio postawił swoje pierwsze profesjonalne kroki w branży muzycznej.

Zobacz także

Chłopak niedawno wystąpił po raz pierwszy na jednej scenie ze swoją mamą. Na koncertach Katarzyny Nosowskiej prezentują razem ich wspólny utwór „Mówiła mi matka”, który pojawił się nowej płycie „Basta”.

W rozmowie z „Dzień Dobry TVN” Mikołaj opowiedział o swoim pierwszym występie z mamą:

— Stresowałem się strasznie. To jest jednak odpowiedzialność. To jest marka. Moim zdaniem moja mama jest osobą nietykalną na tym rynku, ponieważ nigdy nie nastąpiła nikomu na odcisk. Po prostu tworzyła. Czułem odpowiedzialność, żeby nie narobić jej wiochy. Była też niesamowita radość — powiedział 22-latek i przyznał, że to ogromny zaszczyt stanąć na jednej scenie z tak wielką osobą, jaką jest jego mama.

Na co dzień Mikołaj Krajewski jest modelem i sportowcem. Syn Nosowskiej uwielbia grać w koszykówkę i jak sam mówi, radzi sobie świetnie ze wsadami do kosza.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl/PK