Zamknij

Miley Cyrus i Dua Lipa we wspólnym singlu „Prisoner”. Nagrały gorący teledysk [WIDEO]

20.11.2020 09:54
Miley Cyrus Dua Lipa
fot. mat. prasowe

Miley Cyrus i Dua Lipa zaprezentowały wspólny singiel „Prisoner”, który promuje najnowszą płytę amerykańskiej piosenkarki zatytułowaną „Plastic Hearts”. W internecie pojawił się oficjalny teledysk, gdzie nie brakuje gorących scen pomiędzy Miley Cyrus i Dua Lipą. Premiera „Prisoner” w Radiu ZET już po godz. 14:00.

Miley Cyrus powraca z nową płytą „Plastic Hearts”. Na kilka dni przed oficjalną premierą albumu piosenkarka postanowiła zaprezentować słuchaczom jeszcze jeden nowy utwór.

Do internetu trafił wspólny singiel Miley Cyrus i Dua Lipy zatytułowany „Prisoner”. Czy piosenka podbije listy przebojów na całym świecie?

Miley Cyrus wspiera strajk kobiet. Pokazała zdjęcie. "Modlę się za polskie kobiety"

Miley Cyrus i Dua Lipa we wspólnym singlu „Prisoner”. Gorący teledysk w internecie

Miley Cyrus i Dua Lipa łączą siły w nowym singlu „Prisoner”, który jest pierwszą muzyczną współpracą artystek.

W swoich ostatnich utworach obydwie piosenkarki nawiązują chętnie do brzmienia sprzed kilkudziesięciu lat. Nie inaczej jest także tym razem. Utrzymana w dyskotekowym klimacie piosenka „Prisoner” czerpie inspiracje z muzyki lat osiemdziesiątych.

Podobnie jak oficjalny teledysk, w którym nie brakuje wielu gorących zbliżeń pomiędzy Miley Cyrus i Dua Lipą. Amerykańska wokalistka wyreżyserował klip razem z fotografką Alaną O'Herlihy, która jest znana m.in. ze współpracy z modelką  Gigi Hadid.

Miley Cyrus wydaje nową płytę. Kiedy premiera albumu „Plastic Hearts”?

Nowa płyta Miley Cyrus będzie zatytułowana „Plastic Hearts” i ukaże się już 27 listopada. Na albumie znajdzie się dwanaście utworów, w tym przebój „Midnight Sky” oraz duety z Dua Lipą, Billy Idol i Joan Jett.

Jak zapowiedziała Miley Cyrus, jej nowy album „Plastic Hearts” będzie łączył w sobie brzmienia inspirowane latami osiemdziesiątymi. Nie zabraknie więc popu, rocka, disco i synth-popu.

Dua Lipa wspiera strajk kobiet w Polsce. Słynna piosenkarka zareagowała na protesty