Zamknij

Mark Ronson i Miley Cyrus nagrali cover „No Tears Left To Cry” Ariany Grande [WIDEO]

Redakcja
18.12.2018 15:23
Miley Cyrus
fot. Youtube (BBCRadio1VEVO)

Miley Cyrus i Mark Ronson przygotowali razem wyjątkowy cover hitu „No Tears Left To Cry” Ariany Grande. Artyści zaprezentowali swoją wersję przeboju podczas Live Lounge, jednego z najsłynniejszych brytyjskich programów radiowych.

Mark Ronson i Miley Cyrus zaprezentowali wyjątkowy cover „No Tears Left To Cry”, przeboju Ariany Grande z płyty „Sweetener”. Para artystów przygotowała balladową wersję hitu na potrzeby programu Live Lounge, jednej z najsłynniejszych audycji w BBC Radio 1.

Internauci są zachwyceni piękną aranżacją utworu i wykonaniem Miley Cyrus, której towarzyszył z gitarą Mark Ronson oraz kilkuosobowa orkiestra. Pod nagraniem nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy. Niektórzy fani twierdzą, że Cyrus poradziła sobie z „No Tears Left To Cry” lepiej od samej Grande.

Nie od dziś wiadomo, że Miley Cyrus przyjaźni się z Arianą Grande. Artystki miały okazję razem zaśpiewać utwór „Don't Dream It's Over”. Cyrus wsparła również młodszą koleżankę po tragicznym zamachu terrorystycznym w Manchesterze. Wzięła udział w zorganizowanym przez Arianę koncercie charytatywnym One Love Manchester w czerwcu 2017 roku.

Nowy singiel Marka Ronsona i Miley Cyrus

Mark Ronson wydał nowy singiel „Nothing Breaks Like A Heart”, w którym pojawia się Miley Cyrus. Piosenka znajdzie się na nowym albumie brytyjskiego muzyka i producenta. Do utworu powstał oficjalny teledysk, który został nagrany na Ukrainie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK