Zamknij

Miley Cyrus znowu szokuje. W nowym klipie pojawia się w lateksie [WIDEO]

Piotr Krajewski
02.07.2019 15:58
Miley Cyrus Mothers Daughter szokujący i kontrowersyjny teledysk wideo
fot. Youtube

Miley Cyrus wydała teledysk do nowego singla „Mother’s Daughter”. Amerykańska gwiazda po raz kolejny w karierze postawiła na kontrowersyjny klip. Wideo jest feministycznym manifestem i celebruje kobiecą wolność. W teledysku Miley Cyrus pojawiła się m.in. jej mama Tish.

Miley Cyrus znowu szokuje. Kontrowersyjny teledysk do „Mother’s Daughter”

Miley Cyrus znowu szokuje. 26-latka zaprezentowała oficjalny teledysk do singla „Mother’s Daughter”, w którym pojawia się w obcisłym czerwonym kombinezonie z lateksu.

>> Miley Cyrus napadnięta przez nachalnego fana [WIDEO]

Najnowszy klip Amerykanki nie jest jednak jedynie zbiorem kontrowersyjnych kadrów. Za sprawą wideo do piosenki „Mother’s Daughter” Miley Cyrus walczy o wolność i prawo kobiet do niezależności. W teledysku nie brakuje więc wielu feministycznych momentów, które mają zwrócić uwagę widzów. Do udziału w klipie gwiazda zaprosiła wiele znanych osób, m.in. swoją mamę Tish Cyrus.

Miley Cyrus i mini-album „She Is Coming”

31 maja ukazała się najnowsza EP-ka Miley Cyrus zatytułowana „She Is Coming”. Znalazło się na niej sześć premierowych utworów, w tym nowy singiel „Mother’s Daughter”. Piosenkarka promowała piosenki m.in. podczas koncertu na Orange Warsaw Festival 2019.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK