Zamknij

Miley Cyrus śpiewa o rozstaniu z Liamem ​​Hemsworthem? Nowy singiel „Slide Away”

Piotr Krajewski
20.08.2019 10:53
Miley Cyrus Slide Away nowy singiel śpiewa o rozstaniu z Liamem Hemsworthem
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie są już parą. W najnowszej piosence „Slide Away” artystka śpiewa o kłopotach małżeńskich, końcu miłości i szczegółach na temat rozstania z popularnym aktorem.

Miley Cyrus i nowy singiel „Slide Away”. Śpiewa o rozstaniu z Liamem Hemsworthem

Miley Cyrus wydała nowy singiel „Slide Away”, w którym wprost porusza temat rozstania z mężem Liamem Hemsworthem. Para niedawno oficjalnie ogłosiła, że jest w separacji.

Tekst nowej piosenki byłej gwiazdy Disneya jest pełen nawiązań do trudnej sytuacji w związku i słabnącym uczuciu między małżonkami.

>> Miley Cyrus mogła zginąć w trakcie podróży? Traumatyczny lot piosenkarki

Pewnego razu, to było stworzone dla nas, wstaliśmy pewnego dnia, to obróciło się w pył. Kochanie, odnaleźliśmy się, a teraz jesteśmy zagubieni, więc to czas, żeby odpuścić. Pora iść dalej, nie jesteśmy siedemnastolatkami. Nie jestem tą, którą kiedyś byłam. Mówisz, że wszystko się zmieniło, masz rację, obydwoje dorośliśmy — śpiewa Miley Cyrus.

To nie jedyne wyraźne nawiązanie do problemów małżeńskich. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na szokujący fragment, w którym 26-letnia artystka podobno nawiązuje do ostatnich kłopotów Liama Hemswortha z używkami. Od dłuższego czasu spekuluje się, że aktor nadużywał alkoholu i zażywał narkotyki.

Chcę mój dom na wzgórzach, nie chcę whisky i pigułek, nie poddaję się łatwo, ale nie wydaje mi się, abym była przygnębiona — brzmi kolejny fragment „Slide Away”.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się na planie filmu „Ostatnia piosenka” w 2009 roku. Przez kilka lat spotykali się, a w 2012 roku ogłosili zaręczyny. Nic jednak z tego nie wyszło, a para się rozstała. Wrócili do siebie w 2016 roku i pod koniec 2018 roku wzięli sekretny ślub.

RadioZET.pl/PK