Zamknij

Miley Cyrus bardzo schudła. Fani są zaniepokojeni jej nowymi zdjęciami [FOTO]

Piotr Krajewski
27.09.2019 11:31
Miley Cyrus bardzo schudła fani martwią się o zdrowie piosenkarki zdjęcia foto
fot. Instagram (Miley Cyrus)

Miley Cyrus wywołała spore zaniepokojenie swoimi najnowszymi zdjęciami na Instagramie. Fani zaczynają martwić się o swoją idolkę, która po rozstaniu z mężem mocno schudła. Zagraniczne media podają, że Miley Cyrus waży obecnie jedynie 40 kilogramów.

Miley Cyrus bardzo chudła? Fani martwią się o jej zdrowie

Miley Cyrus ma problemy ze zdrowiem? Najnowsze zdjęcia, które gwiazda zrobiła w Kanionie Antylopy w Arizonie, bardzo zaniepokoiły jej wiernych fanów. Ich zdaniem 26-latka nie była nigdy tak chuda i nie wygląda dobrze.

„Zjedz coś, proszę”, „Potrzebujesz kanapki”, „Znikasz w oczach” — piszą internauci na Instagramie.

Oliwy do ognia dolał niepokojący artykuł, który pojawił się „New Weekly”. Zagraniczny magazyn donosi, że po trudnym rozstaniu z mężem, Liamem Hemsworthem, Miley Cyrus bardzo mało je i waży niecałe 40 kilogramów. Przez problemy osobiste zaczęła też podobno uciekać w używki.

Czy Miley Cyrus faktycznie aż tak źle wygląda? Zobaczcie jej ostatnie zdjęcia i oceńcie sami.

Na koncercie Miley Cyrus aresztowano psychofana

Psychofan Miley Cyrus został zatrzymany na jej koncercie w Las Vegas. Mężczyzna był na celowniku od policji już od dłuższego czasu. Służby obserwowały jego niepokojące wpisy w internecie na temat 26-letniej piosenkarki. 42-latek miał wyznać, że jego życiowym celem jest zapłodnienie Miley Cyrus.

RadioZET.pl/PK