Zamknij

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli sekretny ślub? Internet huczy!

Redakcja
25.06.2018 15:56
Miley Cyrus Liam Hemsworth
fot. Evan Agostini/Invision/AP/Fotolink

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub — twierdzą zagraniczne media. Sekretna ceremonia miała odbyć się w ich posiadłości w kalifornijskim Malibu. Historia związku piosenkarki oraz aktora jest niezwykle burzliwa. Para rozstała się na kilka lat i wróciła do siebie w 2016 roku.

Miley Cyrus wzięła ślub z Liamem Hemsworthem?

Internet huczy od plotek na temat sekretnego ślubu Miley Cyrus i Liama Hemswortha, australijskiego aktora znanego m.in. z ról w filmach z hitowej serii „Igrzyska Śmierci”.

Ślub pary miał odbyć się niedawno w ich rezydencji w Malibu. Podobno cała ceremonia była utrzymana w hippisowskim klimacie, a na gości czekało wegetariańskie jedzenie. Miley Cyrus zdecydowała się niespodziewanie wystąpić podczas wesela i zaśpiewała jedną z piosenek legendarnej Dolly Parton, która jest matką chrzestną 25-letniej piosenkarki.

Jak informuje magazyn „Life & Style”, Miley CyrusLiam Hemsworth planują kolejną ceremonię ślubną — tym razem w Australii, skąd pochodzi aktor oraz jego cała rodzina. Para nie zdecydowała się na razie upublicznić zdjęć czy szczegółów na temat ślubu.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się na planie filmu „Ostatnia piosenka” w 2009 roku. Przez kilka lat spotykali się, a w 2012 roku ogłosili zaręczyny. Nic jednak z tego nie wyszło, a para się rozstała. Wrócili do siebie w 2016 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/dailymail.co.uk/PK