Zamknij

Miley Cyrus jako Ashley O. Netflix opublikował teledysk z serialu „Black Mirror” [WIDEO]

Piotr Krajewski
14.06.2019 16:28
Miley Cyrus jako Ashley O w Black Mirror teledysk do piosenki On a Roll wideo
fot. Youtube (Netflix)

Miley Cyrus wystąpiła ostatnio w jednym z odcinków 5. sezonu „Black Mirror”, słynnego serialu Netflixa. Wcieliła się tam w postać piosenkarki Ashley O. Do internetu trafił właśnie oficjalny teledysk do piosenki „On a Roll”, która pojawiła się w serialu.

Black Mirror: Miley Cyrus jako Ashley O. Piosenka „On a Roll” w internecie

Odcinek „Black Mirror” z Miley Cyrus cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Grana przez nią postać Ashley O, która jest gwiazdą popu, bije rekordy popularności w internecie.

>> Miley Cyrus napadnięta przez nachalnego fana [WIDEO]

Netflix i Miley Cyrus postanowili więc opublikować jeden z utworów, które pojawiły się w odcinku o Ashley O. Do sieci trafiła piosenka „On a Roll”, będąca przeróbką kawałka „Head Like a Hole” z repertuaru amerykańskiego zespołu Nine Inch Nails. W oficjalnym teledysku możemy zobaczyć Miley Cyrus ubraną w skąpy strój i biorącą różową kąpiel.

Miley Cyrus i mini-album „She Is Coming”

31 maja ukazała się najnowsza EP-ka Miley Cyrus zatytułowana „She Is Coming”. Znalazło się na niej sześć nowych utworów, które piosenkarka promowała m.in. podczas koncertu na Orange Warsaw Festival 2019. Przeczytajcie relacje Radia ZET z 1. dnia i 2. dnia festiwalu.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK