Zamknij

Miley Cyrus mogła zginąć w trakcie podróży? Traumatyczny lot piosenkarki

Piotr Krajewski
11.07.2019 11:39
Miley Cyrus mogła zginąć samolot miał problemy z lądowaniem traumatyczny lot piosenkarki
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Miley Cyrus przeżyła trudne chwile w trakcie lotu na festiwal Glastonbury w Wielkiej Brytanii. Samolot z piosenkarką na pokładzie miał poważne problemy z lądowaniem. Piloci byli zmuszeni wykonywać gwałtowne ruchy maszyną, ponieważ mogli zderzyć się z innymi samolotami.

Miley Cyrus mogła zginąć? Traumatyczny lot piosenkarki

Miley Cyrus nie należy do fanów latania, a ostatnie traumatyczne przeżycia na pokładzie prywatnego samolotu na pewno nie pomogą jej w pokonaniu lęku.

W trakcie podróży na festiwal Glastonbury 2019 samolot piosenkarki miał poważne problemy przy podchodzeniu do lądowania. Okazało się, że maszyna próbowała kilkukrotnie lądować, ponieważ na jej drodze pojawiły się dwa inne samoloty.

Gdy zaczęliśmy procedurę lądowania, niespodziewanie znów zaczęliśmy się wznosić w górę i skręcać. To było straszne — zdradziła w swoim podcaście siostra Miley Cyrus.

Brandi Cyrus przyznała, że długo nie informowano pasażerów, co się dzieję. W końcu załoga zakomunikowała, iż nie ma powodów do paniki, ale na ich trasie pojawiły się inne maszyny. Piloci byli więc zmuszeni wykonać nagłe i bardzo gwałtowne ruchy, aby uniknąć zderzenia.

Do tej samej sytuacji doszło jednak 10 minut później, co wywołało panikę u Miley Cyrus oraz jej mamy, która nie mogła opanować nerwów i zaczęła płakać.

Miley Cyrus była tak przerażona, że musiała usiąść na kolanach swojej starszej siostry, aby się uspokoić. Po wielu minutach krążenia nad lotniskiem samolotowi udało się w końcu bezpiecznie wylądować na płycie portu lotniczego.

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/etonline.com/PK