Zamknij

Miley Cyrus napadnięta przez nachalnego fana. Teraz ostro komentuje całe zajście

Piotr Krajewski
05.06.2019 11:33
Miley Cyrus napadnięta przez nachalnego fana w Barcelonie ostry komentarz piosenkarki
fot. Youtube screen

Miley Cyrus została napadnięta przez fana w Barcelonie. Mężczyzna złapał ją i próbował pocałować, a nagranie z tego nieprzyjemnego momentu trafiło do sieci. Teraz piosenkarka postanowiła skomentować całą sytuację. Pozwoliła sobie na ostrą wypowiedź.

Miley Cyrus wystąpiła niedawno w Barcelonie. W trakcie pobytu w stolicy Katalonii artystka przeżyła bardzo nieprzyjemną sytuację, którą zarejestrowała kamera. Nachalny fan zaatakował ją, kiedy wychodziła z hotelu. Niespodziewanie złapał ją, próbował ciągnąć ją za włosy i chciał pocałować.

Po kilku dniach piosenkarka zdecydowała się zareagować na zdarzenie w Barcelonie i opublikowała mocny wpis w mediach społecznościowych, w którym nie szczędziła ostrych słów.

Może ubierać się, jak chce. Może być dziewicą. Może sypiać z pięcioma różnymi osobami. Może być ze swoim mężem. Może być ze swoją dziewczyną. Może być naga. Ale nie może być dotykana bez jej zgody. Nie zadzieraj z moją wolnością” — napisała ostro Miley Cyrus.

Miley Cyrus na Orange Warsaw Festival 2019

Miley Cyrus była jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2019. Amerykańska gwiazda wystąpiła podczas drugiego dnia tegorocznej edycji. W trakcie koncertu promowała m.in. swoją najnowszą EP-kę zatytułowaną „She Is Coming”, która ukazała się 31 maja. Przeczytajcie relacje Radia ZET z 1. dnia2. dnia

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK