Słuchaj
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Hubert Radzikowski
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Miley Cyrus napadnięta przez nachalnego fana. Teraz ostro komentuje całe zajście

05.06.2019 11:33

Miley Cyrus została napadnięta przez fana w Barcelonie. Mężczyzna złapał ją i próbował pocałować, a nagranie z tego nieprzyjemnego momentu trafiło do sieci. Teraz piosenkarka postanowiła skomentować całą sytuację. Pozwoliła sobie na ostrą wypowiedź.

Miley Cyrus napadnięta przez nachalnego fana w Barcelonie ostry komentarz piosenkarki fot. Youtube screen

Miley Cyrus wystąpiła niedawno w Barcelonie. W trakcie pobytu w stolicy Katalonii artystka przeżyła bardzo nieprzyjemną sytuację, którą zarejestrowała kamera. Nachalny fan zaatakował ją, kiedy wychodziła z hotelu. Niespodziewanie złapał ją, próbował ciągnąć ją za włosy i chciał pocałować.

Po kilku dniach piosenkarka zdecydowała się zareagować na zdarzenie w Barcelonie i opublikowała mocny wpis w mediach społecznościowych, w którym nie szczędziła ostrych słów.

Może ubierać się, jak chce. Może być dziewicą. Może sypiać z pięcioma różnymi osobami. Może być ze swoim mężem. Może być ze swoją dziewczyną. Może być naga. Ale nie może być dotykana bez jej zgody. Nie zadzieraj z moją wolnością” — napisała ostro Miley Cyrus.

Miley Cyrus na Orange Warsaw Festival 2019

Miley Cyrus była jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2019. Amerykańska gwiazda wystąpiła podczas drugiego dnia tegorocznej edycji. W trakcie koncertu promowała m.in. swoją najnowszą EP-kę zatytułowaną „She Is Coming”, która ukazała się 31 maja. Przeczytajcie relacje Radia ZET z 1. dnia2. dnia

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń