Zamknij

Prawdziwe imię Miley Cyrus. Okazuje się, że jest zupełnie inne!

Redakcja
20.12.2018 10:04
Miley Cyrus
fot. Twitter/East News

Miley Cyrus to jedna z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarek. Gwiazda pojawiła się ostatnio w nowym singlu Marka Ronsona zatytułowanym „Nothing Breaks Like a Heart”. Wciąż jednak wiele osób nie wie, że Miley nie jest prawdziwym imieniem 26-letniej artystki.

Miley Cyrus to jedna z wielu gwiazd muzyki, która zdecydowała się zmienić swoje imię lub nazwisko. Artyści często decydują się na taki krok, gdy na potrzeby kariery chcą posługiwać się nieco bardziej oryginalnym czy chwytliwym pseudonimem.

Okazuje się, że taką decyzję podjęła także gwiazda serialu „Hannah Montana”. Prawdziwe imię i nazwisko Miley Cyrus to Destiny Hope Cyrus. Co ciekawe, piosenkarka urodziła się z niebezpieczną dla zdrowia tachykardią (częstoskurczem serca). Rodzice postanowili więc nazwać ją słowami „przeznaczenie” i „nadzieja”. Wierzyli, że ich córka, mimo problemów zdrowotnych, osiągnie wielkie rzeczy w swoim życiu.

Z czasem rodzina zaczęła ją nazywać Smiley (od słowa „smile”, czyli „uśmiech”), ponieważ dziewczyna bardzo często uśmiechała się w dzieciństwie. W końcu sama postanowiła zmienić imię na Miley Ray Cyrus. Jej drugie imię jest hołdem dla dziadka Ronalda Raya „Rona” Cyrusa, który był politykiem należącym do Partii Demokratycznej.

Zobacz także

Miley Cyrus w nowym singlu Marka Ronsona

Mark Ronson wydał nowy singiel „Nothing Breaks Like A Heart”, w którym pojawia się Miley Cyrus. Piosenka znajdzie się na nowym albumie brytyjskiego muzyka i producenta. Do utworu powstał oficjalny teledysk, który został nagrany na Ukrainie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK