Zamknij

Miley Cyrus wraca. Zobacz nowy teledysk

Redakcja
12.05.2017 13:47
Miley Cyrus wraca. Zobacz nowy teledysk
fot. YouTube

Miley Cyrus nagrała nowy teledysk – zupełnie inny od jej poprzednich muzycznych projektów. Zobacz go na stronie radiozet.pl.

Miley Cyrus i piosenka „Malibu"

Czyżby Miley Cyrus zrywała z wizerunkiem skandalistki? Wszytko na to wskazuje. Artystka zamieściła w sieci swój najnowszy teledysk „Malibu", w którym możemy podziwiać Miley w naturalnej, bardzo dziewczęcej wersji.

Piosenkarka opowiada o jej związku z gwiazdorem kina, Liamem Hemsworthem. Jak już wcześniej zapowiedziała Miley, utwór ma znacznie różnić się od tego, co dotychczas proponowała. Singel oficjalną premierę miał 11 maja.

Przypomnijmy, że związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha przechodził przez różne fazy. Zakochani kilka razy się rozstawali, by ponownie zejść się pod koniec 2015 roku.

„W przeszłości stawiałam opór zmianom. Ale teraz nie palę marihuany od trzech tygodni, co jest najdłuższym okresem, w trakcie którego tego nie robiłam. Nie biorę narkotyków, nie piję, jestem obecnie całkowicie czysta! To było coś, co chciałam po prostu zrobić" - zdradziła Miley Cyrus o swoim nowym projekcie.

RadioZET.pl/SI