Zamknij

Miley Cyrus oburzona decyzją MTV. Nie dostała nominacji do VMA 2019

Piotr Krajewski
31.07.2019 12:55
Miley Cyrus wściekła na MTV oburzona decyzją nie dostała nominacji do VMA 2019
fot. Youtube

Miley Cyrus nie wystąpi na słynnej gali MTV Video Music Awards 2019. Piosenkarka jest niezadowolona z faktu, że jej najnowszy, głośny teledysk do singla „Mother’s Daughter” nie został doceniony przez stację i nie otrzymał żadnej nominacji. Gwiazda nie pozostała obojętna na tę decyzję i wyraziła swoje zdanie w internecie.

Miley Cyrus wściekła na MTV. Oburzona brakiem nominacji do VMA 2019

Miley Cyrus bojkotuje MTV? Amerykańska wokalistka nie ukrywa oburzenia nominacjami do Video Music Awards 2019, słynnej gali, podczas której nagradzane są najlepsze teledyski w branży muzycznej.

>> Prawdziwe imię Miley Cyrus. Okazuje się, że jest zupełnie inne

Na liście nominowanych ostatecznie zabrakło Miley Cyrus. Wielu internautów spekulowało, że klip do hitu „Nothing Breaks Like a Heart” z Markiem Ronsonem i wydany na początku lipca głośny teledysk do utworu „Mother’s Daughter” zostaną docenione przez MTV. W tym drugim wokalistka porusza wiele ważnych kwestii. Za sprawą wideo Miley Cyrus walczy o wolność i prawo kobiet do niezależności. Nie brakuje więc wielu feministycznych momentów, które mają zwrócić uwagę widzów. Do udziału w klipie gwiazda zaprosiła wiele znanych osób, m.in. swoją mamę Tish Cyrus.

Obydwa teledyski nie dostały jednak nominacji. Decyzja MTV rozwścieczyła nie tylko fanów, ale również samą Miley Cyrus, która potwierdziła w mediach społecznościowych, że na pewno nie wystąpi na gali VMA 2019.

Nie oglądam w tym roku VMA, no, chyba że wystąpi Miley — brzmi komentarz jednego fana, na który ostro odpowiedziała sama piosenkarka: „Nie ma, k**wa, mowy”.

Internauci wytknęli też MTV promowanie swojej imprezy twarzą Miley Cyrus, mimo że stacja zdecydowała się zupełnie pominąć gwiazdę przy nominacjach.

Interesują się bardziej teledyskiem zrobionym na green screenie niż takim z przesłaniem dla świata. Nominujcie, kogo chcecie, ale nie używajcie wizerunku Miley do promocji swojej gali — dodaje inny fan, a Miley odpowiada: „Dokładnie”.

Przypomnijmy, że Miley Cyrus ma bogatą historię związaną z galami MTV Video Music Awards. Choć otrzymała dotąd tylko jedną statuetkę za klip do przeboju „Wrecking Ball”, jej szokujący występ w 2013 roku był ogromną promocją dla całej imprezy. Niedługo później władze stacji doceniły piosenkarkę i zaproponowały jej prowadzenie gali w 2015 roku.

Gala MTV Video Music Awards 2019 odbędzie się 26 sierpnia w mieście Newark w amerykańskim stanie New Jersey. Będzie to już 36. edycja słynnej imprezy. Najwięcej nominacji w tym roku otrzymały Taylor Swift i Ariana Grande, które powalczą aż o 10 statuetek.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zagłosuj

Czy słuchasz muzyki Miley Cyrus?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/insider.com/PK