Zamknij

Miley Cyrus zaatakowana przez fana w Barcelonie. Złapał ją i próbował pocałować [WIDEO]

Piotr Krajewski
04.06.2019 10:06
Miley Cyrus zaatakowana przez fana w Barcelonie złapał ją i próbował pocałować WIDEO
fot. AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Miley Cyrus to gwiazda, która zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie. Niektórzy fani są jednak w stanie posunąć się za daleko, aby tylko zbliżyć się do swojej idolki. W trakcie pobytu w Barcelonie jeden z wielbicieli złapał Miley Cyrus i próbował ją pocałować. Nagranie z nieprzyjemnego incydentu trafiło do sieci.

Miley Cyrus zaatakowana przez fana w Barcelonie

Miley Cyrus została zaatakowana przez fana w Barcelonie. Kiedy artystka wychodziła wraz z mężem z hotelu, na zewnątrz czekał na nich tłum ludzi. Jeden z wielbicieli okazał się bardzo nachalny, a ochroniarze nie byli w stanie go zatrzymać. Mężczyzna niespodziewanie złapał piosenkarkę, próbował ciągnąć ją za włosy i chciał pocałować.

Do internetu wyciekło nagranie z tego nieprzyjemnego incydentu. Widać na nim, iż Miley Cyrus przestraszyła się natarczywego fana i szybko się wyrwała. Przerażona artystka natychmiast uciekła do swojej limuzyny. Trzeba przyznać, że cała sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie.

Miley Cyrus na Orange Warsaw Festival 2019

Miley Cyrus była jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2019. Amerykańska gwiazda wystąpiła podczas drugiego dnia tegorocznej edycji. Przeczytajcie relacje Radia ZET z 1. dnia i 2. dnia

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK