Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Miley Cyrus zachwyca się Edytą Górniak na Instagramie. Udostępniła jej wideo

15.07.2019 09:43

Miley Cyrus promuje obecnie swój nowy singiel „Mother’s Daughter”. Od kilku tygodni chętnie dzieli się na Instagramie najciekawszymi nagraniami swoich fanów, którzy szaleją w rytm jej nowego przeboju. W miniony weekend Miley Cyrus udostępniła wideo Edyty Górniak. Filmik polskiej gwiazdy zrobił ogromne wrażenie na Amerykance.

Miley Cyrus zachwyca się Edytą Górniak na Instagramie udostępniła jej wideo fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News, Damian KLAMKA/East News

Miley Cyrus udostępniła Edytę Górniak na Instagramie

Edyta Górniak pojawiła się na Instagramie Miley Cyrus. Amerykańska gwiazda udostępniła ostatnio krótkie nagranie polskiej piosenkarki, która porusza się w rytm jej nowego singla „Mother’s Daughter”. Nasza wokalistka zaprezentowała się w intrygującym makijażu, co bez wątpienia zrobiło wrażenie na 26-letniej artystce z USA. Wideo zniknęło już jednak z internetu, ponieważ pojawiło się na tzw. Instagram Story, skąd nagrania zostają usunięte po 24 godzinach.

>> Miley Cyrus mogła zginąć w trakcie podróży? Traumatyczny lot piosenkarki

Trzeba przyznać, że udostępnienie nagrania Edyty Górniak przez Miley Cyrus to naprawdę spore wyróżnienie. Każdego dnia fani publikują kilkaset, a nawet może kilka tysięcy krótkich filmików z piosenką „Mother’s Daughter”.

Na odpowiedź Edyty Górniak nie trzeba było długo czekać. Wokalistka nie kryła zachwytu reakcją Miley Cyrus i szybko napisała na Instagramie: „Miley! OMG”.

edyta gorniak miley cyrus fot. Instagram (Edyta Górniak)
Zagłosuj

Kto nagrywa lepszą muzykę?

Miley Cyrus — Mother’s Daughter. Kontrowersyjny teledysk do nowego singla

Miley Cyrus wydała niedawno teledysk do nowego singla „Mother’s Daughter”. Amerykańska gwiazda po raz kolejny w karierze postawiła na kontrowersyjny klip. Wideo jest feministycznym manifestem i celebruje kobiecą wolność. W teledysku Miley Cyrus występuje m.in. w czerwonym lateksie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń