Teraz gramy

Miley Cyrus zachwyca się Edytą Górniak na Instagramie. Udostępniła jej wideo

15.07.2019 09:43

Miley Cyrus promuje obecnie swój nowy singiel „Mother’s Daughter”. Od kilku tygodni chętnie dzieli się na Instagramie najciekawszymi nagraniami swoich fanów, którzy szaleją w rytm jej nowego przeboju. W miniony weekend Miley Cyrus udostępniła wideo Edyty Górniak. Filmik polskiej gwiazdy zrobił ogromne wrażenie na Amerykance.

Miley Cyrus zachwyca się Edytą Górniak na Instagramie udostępniła jej wideo fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News, Damian KLAMKA/East News

Miley Cyrus udostępniła Edytę Górniak na Instagramie

Edyta Górniak pojawiła się na Instagramie Miley Cyrus. Amerykańska gwiazda udostępniła ostatnio krótkie nagranie polskiej piosenkarki, która porusza się w rytm jej nowego singla „Mother’s Daughter”. Nasza wokalistka zaprezentowała się w intrygującym makijażu, co bez wątpienia zrobiło wrażenie na 26-letniej artystce z USA. Wideo zniknęło już jednak z internetu, ponieważ pojawiło się na tzw. Instagram Story, skąd nagrania zostają usunięte po 24 godzinach.

>> Miley Cyrus mogła zginąć w trakcie podróży? Traumatyczny lot piosenkarki

Trzeba przyznać, że udostępnienie nagrania Edyty Górniak przez Miley Cyrus to naprawdę spore wyróżnienie. Każdego dnia fani publikują kilkaset, a nawet może kilka tysięcy krótkich filmików z piosenką „Mother’s Daughter”.

Na odpowiedź Edyty Górniak nie trzeba było długo czekać. Wokalistka nie kryła zachwytu reakcją Miley Cyrus i szybko napisała na Instagramie: „Miley! OMG”.

edyta gorniak miley cyrus fot. Instagram (Edyta Górniak)
Zagłosuj

Kto nagrywa lepszą muzykę?

Miley Cyrus — Mother’s Daughter. Kontrowersyjny teledysk do nowego singla

Miley Cyrus wydała niedawno teledysk do nowego singla „Mother’s Daughter”. Amerykańska gwiazda po raz kolejny w karierze postawiła na kontrowersyjny klip. Wideo jest feministycznym manifestem i celebruje kobiecą wolność. W teledysku Miley Cyrus występuje m.in. w czerwonym lateksie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń