Zamknij

Miley Cyrus zachwyca się Maneskin. Nagra piosenkę ze zwycięzcami Eurowizji 2021?

08.06.2021 10:15
Maneskin Miley Cyrus
fot. mat. prasowe Sony Music Polska

Miley Cyrus zachwyca się zespołem Maneskin, który wygrał Eurowizję 2021. Włosi nagrali cover jej hitu „Midnight Sky” i opublikowali go w sieci. Nagranie dotarło do amerykańskiej gwiazdy, która postanowiła pokazać je swoim fanom na Instagramie. Czy Miley Cyrus i Maneskin nagrają wspólną piosenkę?

Maneskin wygrał Eurowizję 2021 i natychmiast stał się jednym z najpopularniejszych zespołów nie tylko w Europie, ale i na świecie. Świadczą o tym chociażby świetne wyniki Włochów w serwisach streamingowych.

Wszystko wskazuje na to, że fanką zwycięzców Eurowizji 2021 została także Miley Cyrus, która opublikowała w mediach społecznościowych nagranie z Maneskin i coverem jej przeboju „Midnight Sky”. Fani mają nadzieje, że wkrótce dojdzie do muzycznej współpracy znanej piosenkarki i zespołu.

Eurowizja 2021: Maneskin oskarżeni o plagiat. „Zitti e Buoni” to kopia innego utworu?

Miley Cyrus zachwyca się Maneskin. Udostępniła wideo ze zwycięzcami Eurowizji 2021

Miley Cyrus udostępniła cover swojego hitu „Midnight Sky” w wykonaniu Maneskin. Piosenkarka nie tylko opublikowała nagranie, ale także pozwoliła sobie na krótki komentarz na Insta Story.

Moi najlepsi przyjaciele – napisała.

Wygląda na to, że artyści mogą mieć ze sobą kontakt. Co więcej, dociekliwi internauci zauważyli, że od pewnego czasu amerykańska gwiazda śledzi oficjalny profil zespołu na Instagramie. Czy to oznacza, że nawiążą współpracę?

Miley Cyrus i Maneskin nagrają razem piosenkę?

Miley Cyrus nagra piosenkę ze zwycięzcami Eurowizji 2021? Zdaniem niektórych fanów współpraca Maneskin ze słynną wokalistką jest bardzo możliwa i możemy spodziewać się jej naprawdę szybko, jeśli tylko głośne plotki okażą się prawdą. Co ciekawe, Włosi obecnie pracują w studiu nad drugim rozdziałem swojej hitowej płyty "Teatro d'ira".

Okazuje się, że Miley Cyrus i Maneskin należą do tej samej wytwórni RCA Records będącej częścią Sony Music Entertainment, co może znacznie ułatwić gwiazdom nagranie wspólnego utworu. Spekuluje się też, iż włoska grupa, która rozstała się ostatnio z wieloletnią menadżerką, może wkrótce rozpocząć współpracę z Adamem Leberem, menadżerem Cyrus, a także m.in. rapera Lil Nasa X.

Członkowie Maneskin nie ukrywają, że są ogromnymi fanami Miley Cyrus. W wielu wywiadach wokalista Damiano David mówił, iż marzy o współpracy z amerykańską piosenkarką.

Damiano David na zdjęciach z młodości. Zwycięzca Eurowizji mocno się zmienił [FOTO]

RadioZET.pl/wiwibloggs.com