Zamknij

Miley Cyrus zaśpiewała hit „Zombie”. The Cranberries zachwyceni coverem [WIDEO]

20.10.2020 14:25
Miley Cyrus
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Miley Cyrus zaprezentowała cover „Zombie”, kultowego przeboju The Cranberries. Wersja piosenkarki bardzo przypadła do gustu członkom zespołu. Przyznali nawet, że Dolores O’Riordan, która odeszła w 2018 roku, byłaby pod ogromnym wrażeniem coveru Miley Cyrus.

Miley Cyrus przygotowuje się do wydania nowej płyty. Promuje ją przebój „Midnight Sky”, który robi obecnie furorę na całym świecie.

W ostatnim czasie Miley Cyrus prezentuje wiele coverów znanych hitów. 27-latka zmierzyła się m.in. z utworem „Zombie” The Cranberries. Zespół jest zachwycony coverem.

Miley Cyrus zaśpiewała „Zombie”. The Cranberries zachwyceni coverem

Miley Cyrus coraz chętniej inspiruje się w swojej twórczości rockiem. Piosenkarka zmieniła także wizerunek, który nawiązuje do stylu lat osiemdziesiątych.

Amerykanka zaskakuje fanów różnymi coverami rockowych przebojów. W trakcie internetowego festiwalu Save Our Stages Fest zaśpiewała na żywo „Zombie”, najsłynniejszy hit The Cranberries.

Okazuje się, że cover zaprezentowany przez Miley Cyrus dotarł do samego zespołu. Członkowie nie ukrywali zachwytów nad wykonaniem wokalistki.

Byliśmy zachwyceni, mogąc usłyszeć tę wersję. To jeden z najlepszych coverów „Zombie”, jakie mieliśmy okazję słyszeć. Uważamy, że Dolores byłaby pod ogromnym wrażeniem — napisali muzycy na Twitterze.

Przypomnijmy, że Dolores O’Riordan zmarła w styczniu 2018 roku. Gwiazda zespołu The Cranberries zmarła w hotelu w Londynie. Oficjalną przyczyną zgonu było utonięcie. Wokalistka była pod wpływem alkoholu. 

Ujawniono ostatnie nagranie Dolores O'Riordan przed śmiercią. Nagrała się na pocztę głosową

Miley Cyrus wydaje nową płytę

Nowa płyta Miley Cyrus będzie zatytułowana „She is Miley Cyrus” i ukaże się najprawdopodobniej w listopadzie. Artystka nie potwierdziła jednak jeszcze oficjalnie daty premiery.

Ostatni album Miley Cyrus „Younger Now” pojawił się we wrześniu 2017 roku, ale nie odniósł sukcesu komercyjnego. Piosenkarka zaprezentowała na nim połączenie muzyki country z popem.

Miley Cyrus przeszła operację i wygrała z nałogiem. "Jestem trzeźwa od 6 miesięcy"