Zamknij

Miley Cyrus znów będzie Hannah Montaną? Pojawiają się plotki o powrocie serialu

Piotr Krajewski
26.03.2019 13:36
Miley Cyrus znów będzie Hannah Montaną pojawiają się plotki o powrocie serialu
fot. East News

Miley Cyrus zdobyła ogromną popularność za sprawą serialu „Hannah Montana”. Główna rola w produkcji Disneya sprawiła, że Amerykanka stała się jedną z największych gwiazd muzyki pop. Od emisji pierwszego odcinka minęło właśnie 13 lat. Czy to możliwe, że „Hannah Montana” powróci? Pojawiają się pierwsze spekulacje.

Serial Hannah Montana z Miley Cyrus powraca?

Miley Cyrus znów będzie słynną Hannah Montaną? Internet huczy od plotek na temat wznowienia popularnego serialu Disneya.

Właśnie minęło 13 lat od emisji pierwszego odcinka „Hannah Montana”. O rocznicy wspomniała sama piosenkarka, która opublikowała swoje stare zdjęcie, prawdopodobnie z czasów pierwszego sezonu produkcji.

Internauci niemal natychmiast zaczęli spekulować o wielkim powrocie „Hannah Montana”. Amerykańskie media zauważyły także, że na Instagramie pojawił się profil pod nazwą „hannahmontana”. Na ten moment nie pojawił się na nim jednak żaden wpis. Co ciekawe, konto zaczęła obserwować sama Miley Cyrus, co może wskazywać na to, że plotki o wznowieniu serialu są prawdziwe.

Hannah Montana: fenomen serialu Disneya

„Hannah Montana” to jeden z najsłynniejszych seriali Disneya, który osiągał niebywały sukces na całym świecie. Jego emisja rozpoczęła się w 2006 roku, a ostatni odcinek wyemitowano w styczniu 2011 roku. Sitcom doczekał się łącznie 4 sezonów.

Niesamowitą popularnością cieszył się nie tylko sam serial, ale także wszystkie gadżety z nim związane. Furorę robiła również muzyka. Miley Cyrus wydała jako Hannah Montana kilka studyjnych albumów, które rozeszły się w milionach egzemplarzy.

Do kin trafił także film o Hannah Montanie, z którego pochodzi wielki przebój „The Climb”. Piosenka po dziś dzień pozostaje jednym z największych hitów w repertuarze amerykańskiej gwiazdy.

Zagłosuj

Czy oglądałeś serial "Hannah Montana"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/popcrush.com/PK