Zamknij

"Milionerzy". W programie padło pytanie o zespół Perfect. Znasz odpowiedź za 500 tysięcy złotych?

03.09.2021 10:50
Milionerzy
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"Milionerzy" ponownie w ramówce TVN. W jednym z ostatnich odcinków programu padło pytanie o legendarną grupę Perfect. Znasz na nie odpowiedź?

"Milionerzy" wraz z początkiem września i startem nowej ramówki stacji TVN powrócili na antenę. Widzowie znów mogą oglądać nowe odcinki teleturnieju prowadzonego przez Huberta Urbańskiego, gdzie uczestnicy walczą o milion złotych.

Milionerzy. Pytanie o Perfect za 500 tysięcy złotych

Aby stać się milionerem, trzeba odpowiedzieć prawidłowo na 12 pytań. Zawodnicy mają w trakcie trwania swojej szansy do wykorzystania trzy koła ratunkowe - "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Przez lata "Milionerzy" nauczyli widzów, że aby wygrać tytułowy milion, nie wystarczy szeroka wiedza, trzeba mieć również trochę szczęścia. Pytania zadawane przez Huberta Urbańskiego dotyczą każdej możliwej dzieciny życia czy nauki. Nikt nie jest w stanie przyswoić takiego ogromu informacji, dlatego uczestnikom przydaje się fart.

Milionerzy. Kto jest twórcą logo zespołu Perfect?

Wielbiciele muzyki, a szczególnie fani legendarnej rockowej grupy Perfect zapewne nie mieliby problemu z pytaniem, które usłyszała w jednym z ostatnich odcinków teleturnieju uczestniczka z Poznania. Kobieta walczyła wówczas o pół miliona złotych.

Hubert Urbański zapytał zawodniczkę o twórcę logo zespołu Perfect. Poznanianka miała do wyboru cztery odpowiedzi, oczywiście tylko jedna z nich była prawdziwa.

Kobieta nie znała odpowiedzi na pytanie i poprosiła o pomoc publiczność. Jednak mimo wykorzystanego koła, nie zdecydowała się zaryzykować i opuściła studio z kwotą 250 tysięcy złotych.

Poprawna odpowiedź to "D", czyli Edward Lutczyn, który nie tylko zaprojektował logo zespołu Perfect, ale również okładki płyt grupy.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]