Zamknij

„Milionerzy”: pytanie o autorkę hitu „Lost On You”. Wpadka publiczności!

Redakcja
27.04.2018 10:14
Milionerzy
fot. screen / TVN

Muzyczne pytania w „Milionerach” stają się już powoli tradycją. W ostatnim odcinku programu uczestnik Wiktor został zapytany o LP, autorkę hitu „Lost on You”. Poprosił o pomoc publiczność. Niestety, szybko tego pożałował.

Milionerzy. Pytanie o piosenkarkę LP — autorkę hitu „Lost on You”

Zobacz także

W ostatnim odcinku „Milionerów”  Wiktor Marczewski, inżynier z Wrocławia, kontynuował grę. Na drodze do miliona złotych stanęło mu muzyczne pytanie o twórczynię przeboju „Lost on You”, który był wielkim hitem 2016 roku w Polsce.

Pytanie za 5 tysięcy złotych brzmiało następująco: LP z żaglowcem na klacie i przebojem „Lost On You'”to:

  • A. Pixie Lott
  • B. Linda Perry
  • C. Luciano Pavarotti
  • D. Laura Pergolizzi

Zobacz także

Okazuje się, że pytanie sprawiło problem uczestnikowi. Jego głównym typem była odpowiedź B., ale Wiktor Marczewski zdecydował się ostatecznie poprosić o pomoc publiczność zgromadzoną w studiu.

Nie był to jednak dobry pomysł. Aż 65 proc. osób zgromadzonych na widowni stwierdziło, że LP to pseudonim artystyczny Lindy Perry, niezwykle popularnej producentki i autorki hitów m.in. Pink czy Christiny Aguilery.

Uczestnik zdecydował się pójść za głosem publiczności i szybko zaznaczył opcję B. Niestety, chodziło oczywiście o Laurę Pergolizzi.

Pochodząca z Nowego Jorku Laura Pergolizzi to twórczyni hitu „Lost on You” i autorka tekstów z repertuaru wielu znanych artystów. W ciągu ostatnich kilku lat współpracowała chociażby z Rihanną, Christiną Aguilerą, Backstreet Boys, Ritą Orą, Cher czy Leoną Lewis. Artystka współtworzyła m.in. słynne „Cheers (Drink to That)”.

RadioZET.pl/PK