Zamknij

Milionerzy: muzyczne pytanie o słynną balladę. Było warte 20 tysięcy złotych!

Redakcja
23.10.2018 10:30
Milionerzy
fot. screen / TVN

W najnowszym odcinku „Milionerów” pojawiło się muzyczne pytanie za 20 tysięcy złotych. Michał Zabraniak został zapytany, o czym jest tradycyjna staroangielska ballada, którą śpiewali m.in. Danuta Stenka oraz Maciej Zakościelny. Niestety uczestnik nie poradził sobie z pytaniem i odpadł z programu.

Milionerzy: pytanie o angielską balladę „Scarbourough Fair”

W nowym odcinku programu „Milionerzy”, który od lat prowadzi Hubert Urbański, pojawiło się muzyczne pytanie dotyczące tradycyjnej angielskiej ballady zatytułowanej „Scarbourough Fair”. Musiał zmierzyć się z nim Michał Zabraniak z Warszawy.

Milionerzy: pytanie o „Miłość w Zakopanem” Sławomira. Warte 20 tysięcy złotych! 

Pytanie za 20 tysięcy złotych brzmiało następująco: Simon z Garfunkelem, a także Danuta Stenka i Maciej Zakościelny śpiewają tradycyjną staroangielską balladę:

  • A. o pchlim targu na Portobello
  • B. o jarmarku dominikańskim
  • C. o targu w Scarborough
  • D. o suku w Damaszku

Uczestnik „Milionerów” przyznał, że najprawdopodobniej nie słyszał tej piosenki. Po chwili zastanowienia postanowił skorzystać z koła ratunkowego. Zadzwonił do swojego brata, który niepewnie podpowiedział mu odpowiedź A. 

Michał Zabraniak zdecydował się zaznaczyć wariant z Portobello, co okazało się błędną odpowiedzią. Chodziło oczywiście o targ w Scarbourough. Uczestnik odpadł z programu z tysiącem złotych na koncie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK