Zamknij

Milionerzy: muzyczne pytanie o filmowy przebój. Warte aż 125 tys. złotych

Piotr Krajewski
19.03.2019 10:48
Milionerzy muzyczne pytanie o filmowy przebój za 125 tysięcy złotych
fot. TVN screen

W „Milionerach” nie brakuje muzycznych pytań. W ostatnim odcinku Jarosław Kukiełka musiał zmierzyć się z wartym aż 125 tysięcy złotych pytaniem o jeden z kultowych filmowych przebojów.

Milionerzy: pytanie o filmowy przebój

„Milionerzy” to jeden z najpopularniejszych polskich teleturniejów. Zmagania uczestników z często niełatwymi pytaniami oglądają miliony widzów.

W ostatnim odcinku na fotelu zasiadł Jarosław Kukiełka z Piotrkowa Trybunalskiego. Na drodze do miliona stanęło mu muzyczne pytanie o pewien filmowy utwór.

Zagłosuj

Czy oglądasz "Milionerów"?

Liczba głosów:

Pytanie za 125 tysięcy złotych brzmiało następująco: „Bang bang, he shot me down. Bang bang, I hit the ground — to fragment utworu, który otwiera film:”

  • A. Pulp Fiction
  • B. Kill Bill
  • C. Django
  • D. Bękarty wojny

Uczestnik przyznał, że kojarzy wszystkie tytuły, ale nigdy nie oglądał filmu „Django” i z tego powodu przez dłuższy czas skłaniał się ku odpowiedzi C. Zdecydował się jednak nie iść tym tropem i zaznaczył ostatecznie wariant B., dzięki czemu wygrał 125 tysięcy złotych. Ostatecznie Jarosław Kukułka wyszedł ze studia z 40 tysiącami złotych, ponieważ źle odpowiedział na pytanie za 250 tysięcy złotych.

„Bang Bang (My Baby Shot Me Down)” to kultowy przebój, który w oryginale wykonywała Cher. Utwór promował jej płytę „The Sonny Side of Chér” z 1966 roku. Piosenka doczekała się także wielu coverów. Najsłynniejsze wersje stworzyły Nancy Sinatra i Dalida. W 2010 roku cover „Bang Bang” nagrała również Ania Dąbrowska.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Milionerzy: Katarzyna Kant-Wysocka wygrała milion

W marcu Katarzyna Kant-Wysocka odpowiedziała prawidłowo na wszystkie pytania i wygrała milion w „Milionerach”. Jak brzmiało ostatnie pytanie i kim jest zwyciężczyni głównej wygranej w show Huberta Urbańskiego?

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK