Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Milionerzy: pytanie o słynne „Despacito”. Warte 10 tysięcy złotych!

13.04.2018 10:33

Słynne „Despacito” w „Milionerach”. W ostatnim odcinku Robert Chrzanowski musiał zmierzyć się z wartym 10 tysięcy złotych pytaniem o wielki przebój lata 2017.

Milionerzy Despacito fot. screen / TVN

Ostatni odcinek „Milionerów” rozpoczął się od gry Roberta Chrzanowskiego, historyka z Gdyni, który kontynuował rozgrywkę z poprzedniego odcinka. Na drodze do miliona złotych stanęło mu muzyczne pytanie związane z „Despacito”, wielkim przebojem Luisa Fonsiego.

Pytanie za 10 tysięcy złotych brzmiało następująco: Co znaczy despacito — hiszpańskie słowo, które zyskało popularność za sprawą piosenki Luisa Fonsiego? 

  • A. z playbacku
  • B. za późno
  • C. powolutku
  • D. krągłe biodra

Pan Robert przyznał, że zna przebój Luisa Fonsiego, ale nigdy nie zastanawiał się, co oznacza słynny tytuł utworu. Uczestnik postanowił zadzwonić do przyjaciela. Niestety, nie uzyskał pomocy. Zdecydował się wykorzystać ostatnie koło ratunkowe, czyli „pół na pół”. Ostatecznie udało mu się zaznaczyć poprawną odpowiedź, czyli opcję C.

Zmagania pana Roberta Chrzanowskiego z pytaniem o „Despacito” spotkały się z wieloma komentarzami w internecie.

„Nie wiedzą, co znaczy despacito! Na serio?!”, „jak można nie wiedzieć co to jest despacito” — pojawiły się wpisy na Twitterze.

PRZECZYTAJ TAKŻE: szczegółowe tłumaczenie piosenki „Despacito”

Było to kolejne pytanie muzyczne w „Milionerach” w ostatnim czasie. Niedawno jeden z uczestników musiał zmierzyć się z pytaniem związanym z latami dziewięćdziesiątymi.

RadioZET.pl/PK

Oceń